• Archief BDUmedia

Voetbalprogramma voorbereiding seizoen 2019/2020

VEENENDAAL De meeste voetballers van de Veenendaalse amateurclubs hebben de vakantie er op zitten en zijn begonnen aan de voorbereiding. In het overzicht hieronder het programma en de uitslagen van de voorbereiding van de diverse verenigingen.

Maandag 22 juli:

Oefen: GVVV - FC Lienden 3-3 (Doelpunten GVVV: Soufiane Laghmouchi, Philip Ties en Jeremy de Graaf)

Zaterdag 27 juli:

Oefen: GVVV - OJC Rosmalen 3-0 (Doelpunten GVVV: Philip Ties (2) en Rodny Hofman)

Oefen: DOVO - Jong NEC 3-3 (Doelpunten DOVO: Kevin Schmidt (2) en een eigen doelpunt)

Dinsdag 30 juli:

Oefen: GVVV - Sparta Nijkerk 2-1 (Doelpunten GVVV: Mart de Jong en Jeremy de Graaf)

Oefen: Spakenburg - DOVO 3-1 (Doelpunt DOVO: Kevin Schmidt)

Vrijdag 2 augustus:

Oefen: Odin’59 - GVVV 3-5 (Doelpunten GVVV: Jeremy de Graaf (2x), Mart de Jong, Robin Mulder, Philip Ties)

Zaterdag 3 augustus:

Oefen: DOVO - DHSC 1-1 (Doelpunt DOVO: Gökhan Yasar)

Dinsdag 6 augustus:

Oefen: GVVV - Oss’20 1-3 (Doelpunt GVVV: Jeremy de Graaf) 

Oefen: IJsselmeervogels - DOVO, 5-4 (Doelpunten DOVO: Jordy Balk, Pernelly Biya, Roy Bakkenes en Kai Huisman) 

Zaterdag 10 augustus:

Oefen: USV Hercules - GVVV 3-1 (Doelpunt GVVV: Soufiane Laghmouchi)

Oefen: Sparta Nijkerk - DOVO 0-2 (Doelpunten DOVO: Quincy Arends en Sam van Hasselt)

Dinsdag 13 augustus:

Oefen: GVVV - DVS’33 4-2 (Doelpunten GVVV: Jeremy de Graaf, Danny de Leeuw, Philip Ties en Berry Powel)

Zaterdag 17 augustus:

Oefen: VRC - Roda’46 4-0

Oefen: GVVV - Jong Volendam  1-0 (Doelpunt Berry Powel) 

Oefen: De Merino’s - Advendo’57 2-0 (Doelpunten De Merino's: Aron de Koning 2x)

Oefen: Veenendaal - Ede/Victoria, 3-1 (Doelpunten Veenendaal: Bart Keuken, Tim Boogers en Mohammed Sunche)

Oefen: Hoevelaken - SV Panter 1-3 (Doelpunten Panter: Aron de Kaste, Ron Juffer en Gianluca Inzitari)

Landelijke beker: DOVO - OFC 2-4

Dinsdag 20 augustus:

Oefen: Veensche Boys - De Merino’s, 20.00 uur

Oefen: VRC - Excelsior Zetten, 20.00 uur

Zaterdag 24 augustus:

Oefen: GVVV 2 - SV Panter, 12.00 uur

Oefen: VRC - SDVB, 14.00 uur

Oefen: De Zwaluwe - De Merino’s, 14.30 uur

Oefen: Veenendaal - SV Geinoord, 14.30 uur

Start competities tweede en derde divisie

Competitie: AFC - GVVV, 14.30 uur

Competitie: DOVO - Goes, 14.30 uur

Dinsdag 27 augustus:

Oefen: SVL - De Merino’s, 20.00 uur

Oefen: Veluwezoom - SV Panter, 20.00 uur

Oefen: VRC - Otterlo, 20.30 uur

Zaterdag 31 augustus:

Competitie: GVVV - Rijnsburgse Boys, 14.30 uur

Competitie: VVSB - DOVO, 18.00 uur

Districtsbeker: Veenendaal - SV Achterveld, 14.30 uur

Districtsbeker: De Merino's - MASV, 14.30 uur

Districtsbeker: WAVV - VRC, 17.00 uur

Maandag 2 september:

Oefen: De Merino’s - Veenendaal, 20.15 uur

Dinsdag 3 september:

Oefen: Ede/Victoria - SV Panter, 20.00 uur

Zaterdag 7 september:

Competitie: Katwijk - GVVV, 14.00 uur

Competitie: DOVO - VVOG, 14.30 uur

Districtsbeker: DFS - De Merino's, 14.30 uur

Districtsbeker: VVJ - SV Panter, 14.30 uur

Districtsbeker: Vriendenschaar - Veenendaal, 15.00 uur

Districtsbeker: VRC - Leones, 17.00 uur

Maandag 9 september:

Oefen: Veenendaal - Sparta Nijkerk 2, 20.15 uur

Zaterdag 14 september:

Competitie: GVVV - De Treffers, 14.30 uur

Competitie: Jong Almere City - DOVO, 15.00 uur

Districtsbeker: VRC - Bennekom, 14.00 uur

Districtsbeker: Veenendaal - VVA Achterberg, 14.30 uur

Districtsbeker: SV Panter - VOP, 14.30 uur

Districtsbeker: De Merino's - De Bataven, 17.00 uur

Zaterdag 21 september:

Competitie: GVVV - Excelsior Maassluis, 14.30 uur

Competitie: DVS’33 - DOVO, 14.30 uur

Start competities lagere amateurs, programma nog niet bekend