• Peter van Veen

Van Gent Finaleweken: Programma en uitslagen schoolvoetbal Veenendaal (update)

VEENENDAAL Voetbalvereniging DOVO is dit jaar gastheer van het schoolvoetbaltoernooi in Veenendaal. Het toernooi, georganiseerd door Stichting Oranjedag Veenendaal, is vrijdag 11 maart van start gegaan met de eerste wedstrijden. Na de voorrondewedstrijden in maart volgen in april de kruisfinales. Traditioneel worden op Koningsdag de finales gespeeld.

VRIJDAG 11 MAART

Jongens A

Het Erf - De Ceder 3-0

Prinses Beatrixschool - Balans 3-2

Het Baken 2 - Rehobothschool 2-2

Jongens B

Patrimoniumschool - De Burcht 1 0-2

Het Speelkwartier - De Vuurvlinder 2 2-0

Max - Het Mozaïek 0-9

Jongens C

De Burcht 2 - De Vuurvlinder 1 0-9

De Schakel - Het Baken 1 0-4

Jongens D

Alex - Aan de Basis, 0-2

Juliana van Stolbergschool - De Windroos 1-5

De Plantage - De Engelenburgschool 8-0

Meisjes A

Prinses Beatrixschool - De Grondtoon 1-2

Het Erf - Patrimoniumschool 0-2

De Burcht - Het Baken 0-5

Meisjes B

De Schakel - Het Speelkwartier 0-2

De Vuurvlinder - De Ceder 0-3

MAANDAG 14 MAART

Jongens A

Het Erf - Prinses Beatrixschool 2-0

De Ceder - Het Baken 2 5-0

Balans - Rehobothschool 2-4

Jongens B

Patrimoniumschool - Het Speelkwartier 1-2

De Burcht 1 - Max 9-0

De Vuurvlinder 2 - Het Mozaïek 1-5

Jongens C

De Grondtoon - De Burcht 2 6-0

De Schakel - De Vuurvlinder 1 0-5

Jongens D

Juliana van Stolbergschool - Alex 1-0

Aan de Basis - De Plantage 0-5

Engelenburgschool - De Windroos 1-1

Meisjes A

Het Baken - Patrimoniumschool 2-0

De Burcht - De Grondtoon 8-0

Het Erf - Prinses Beatrixschool 1-1

Meisjes B

Rehobothschool - Het Speelkwartier 0-0

De Vuurvlinder - De Schakel 5-0

VRIJDAG 18 MAART

Jongens A

Prinses Beatrixschool - Rehobothschool 3-3

Balans - De Ceder 0-2

Het Baken 2 - Het Erf 1-1

Jongens B

Max - Patrimoniumschool 1-5

De Vuurvlinder 2 - De Burcht 1 1-2

Het Mozaïek - Het Speelkwartier 0-3

Jongens C

De Schakel - De Burcht 2 4-0

Het Baken 1 - De Grondtoon 1-1

Jongens D

Engelburgschool - Juliana van Stolbergschool 1-6

De Windroos - Aan de Basis 2-1

De Plantage - Alex 5-0

Meisjes A

De Grondtoon - Patrimoniumschool 0-4

Het Erf - Het Baken 0-5

De Burcht - Prinses Beatrixschool 5-0

Meisjes B

De Schakel - De Rehobothschool 0-3

Het Speelkwartier - De Ceder 0-1

MAANDAG 21 MAART

Jongens A

De Ceder - Rehobothschool 2-0

Het Baken 2 - Prinses Beatrixschool 1-2

Het Erf - Balans 2-0

Jongens B

Het Mozaïek - De Burcht 1 0-3

Patrimoniumschool - De Vuurvlinder 2 3-1

Het Speelkwartier - Max 6-0

Jongens C

De Grondtoon - De Schakel 0-1

Het Baken 1 - De Vuurvlinder 1 2-0

Jongens D

De Windroos - Alex 0-3

De Plantage - Juliana van Stolbergschool 2-0

Aan de Basis - Engelenburgschool 2-3

Meisjes A

Het Erf - De Burcht 0-3

Prinses Beatrixschool - Patrimoniumschool 0-6

Het Baken - De Grondtoon 13-0

Meisjes B

Rehobothschool - De Vuurvlinder 1-0

De Ceder - De Schakel 4-0

VRIJDAG 1 APRIL

Jongens A

De Ceder - Prinses Beatrixschool 3-1

Balans - Het Baken 2 2-1

Rehobothschool - Het Erf 0-1

Jongens B

De Burcht 1 - Het Speelkwartier 3-0

De Vuurvlinder 2 - Max 5-1

Patrimoniumschool - Het Mozaïek 2-0

Jongens C

Het Baken 1 - De Burcht 2 8-0

De Grondtoon - De Vuurvlinder 1 0-2

Jongens D

Aan de Basis - Juliana van Stolbergschool 0-5

De Windroos - De Plantage 2-4

Engelenburgschool - Alex 2-3

Meisjes A

De Grondtoon - Het Erf 1-4

Patrimoniumschool - De Burcht 2-2

Prinses Beatrixschool - Het Baken 0-11

Meisjes B

Het Speelkwartier - De Vuurvlinder 0-1

De Ceder - Rehobothschool 0-0

MAANDAG 4 APRIL

Beslissingswedstrijd Patrimoniumschool-De Burcht (meisjes A), De Burcht wint na strafschoppen.

VRIJDAG 8 APRIL

Kruisfinales jongens

Het Erf - De Vuurvlinder 1 1-0

De Burcht 1 - Juliana van Stolbergschool, 18.00 uur

Het Baken 1 - De Ceder, 18.45 uur

De Plantage - Het Speelkwartier, 18.45 uur

MAANDAG 11 APRIL

Halve finales jongens

Het Erf - Het Speelkwartier 6-2

Het Baken 1 - De Burcht 1-4

Halve finales meisjes

Het Baken - Rehobothschool 8-1

De Ceder - De Burcht 1-3

WOENSDAG 27 APRIL

Finale meisjes

14.00 uur: Het Baken - De Burcht

Finale jongens

15.00 uur: Het Erf - De Burcht

Uitslagen melden? Mail ze naar veenendaalse.krant@bdu.nl