• Archief BDUmedia

Programma en uitslagen voetbalclubs Veenendaal

VEENENDAAL Voordat de competitie voor de voetballers uit Veenendaal van start gaat, staat er een voorbereiding van enkele weken op het programma. Daarin wordt uiteraard fiks getraind, maar ook oefenwedstrijden en bekerduels staan op de planning. Hieronder een overzicht van uitslagen en programma van de Veenendaalse clubs in deze voorbereiding.

Dinsdag 24 juli

GVVV - FC Den Bosch: 3-3

(Doelpunten GVVV: Martin van Eck, Soufiane Laghmouchi en Wout Blasman)

Zaterdag 28 juli

GVVV - Capelle: 8-1

(Doelpunten GVVV: Wout Blasman (2), Jeremy de Graaf (2), Vlatko Lazic, Soufiane Laghmouchi, Martin van Eck en Roy Terschegget)

DOVO - Stedoco: 0-2

Dinsdag 31 juli

GVVV - Hercules: 2-0

(Doelpunten GVVV: Robin Mulder en Jeremy de Graaf)

IJsselmeervogels - DOVO: 5-0

Zaterdag 4 augustus

Scheveningen - GVVV: 0-2

(Doelpunten: Jeremy de Graaf 2x)

DOVO - GVV Unitas: 1-0

(Doelpunt: Joshua Patrick)

Dinsdag 7 augustus

SV Oss - GVVV: 4-1

(Doelpunt GVVV: Robin Mulder)

Hercules - DOVO: 2-1

(Doelpunt DOVO: Simon van Zeelst)

Zaterdag 11 augustus

OFC - GVVV: 1-2

(Doelpunten GVVV: Soufiane Laghmouchi en Jeremy de Graaf)

DOVO - Jodan Boys: 2-0

(Doelpunten DOVO: Roy Bakkenes, Joshua Patrick)

Dinsdag 14 augustus

GVVV - Duno: 1-2

(Doelpunt GVVV: Robin Mulder)

Zaterdag 18 augustus

VRC - SDS’55, 14.00

GVVV - NEC, 14.30

DOVO - Quick Boys, 14.30 (tweede kwalificatieronde TOTO KNVB Beker)

De Merino’s - DEV Doorn, 14.30

SV Panter - EDO, 14:30 uur

Dinsdag 21 augustus

GVVV - TEC Tiel, 20.00 (tweede kwalificatieronde TOTO KNVB Beker)

De Merino’s - Blauw Geel’55, 20.00

VRC - CDW, 20.00

Zaterdag 25 augustus

IJFC - VRC, 14.00

Start competitie GVVV (Excelsior Maassluis - GVVV, 14.30)

Start competitie DOVO (DOVO - Hoek, 14.30)

De Merino’s - Roda’46, 14.30

SV Panter toernooi bij vv Barneveld. tegenstanders Barneveld en Stompwijk. 

Dinsdag 28 augustus

Veenendaal - Excelsior Zetten, 20.00

HDS - SV Panter, 20.00

Zaterdag 1 september

VOP - SV Panter, 14.30 (beker)

Vliegdorp - Veenendaal, 14.30 (beker)

VRC - WAVV, 17.00 (beker)

DVC’26 - De Merino’s, 17.00 (beker)

Dinsdag 4 september

Valleivogels - De Merino’s, 20.00

HDS - Veenendaal, 20.00

Bunnik'73 - SV Panter, 20.00 

Zaterdag 8 september

De Merino’s - VRC, 14.45 (beker)

SV Panter - Vliegdorp, 14.30 (beker)

Veenendaal - VOP, 14.30 (beker)

Dinsdag 11 september

De Merino’s - CDW, 20.00

Veenendaal - Patria, 20.00

Bennekom 2 - SV Panter, 20.00

Zaterdag 15 september

SV Panter - Veenendaal, 14.30 (beker)

DVC’26 - VRC, 17.00 (beker)

WAVV - De Merino’s, 17.00 (beker)

Zaterdag 22 september

Start competitie De Merino’s, VRC, Veenendaal en SV Panter.