• Lex van Lieshout

Veenendaalse Krant feliciteert alle geslaagden

VEENENDAAL Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd en de herkansers uiteraard veel succes gewenst!

Middelbare scholen die hun geslaagden ook in deze lijst opgenomen willen zien worden, kunnen contact opnemen via veenendaalse.krant@bdu.nl

Ichthus College

VMBO Theoretische leerweg

Amerongen: Chris Groothuis, Jesse Klein.

Bennekom: Barbara Jansen, Eline van Steenbergen, Elise Doeleman, Mariëlle Joosten, Rik van Leeuwen.

Ede: Anne-Marije van Geerenstein, Bart Kloppenburg, Chiel Koole, Gera Jansen, Jeroen van den Brink, Joanne Kalkwiek, Joëlla Moree, Levi Kuipers, Mees Lindemulder, Noël Kemman.

Ederveen: Leendert Peters, Nienke Haalboom, Rianka van Bennekom.

Elst (Ut): Gerdien Boogaard.

Kesteren: Anne Hoefakker, Job Budding, Lichelle Verkerk, Lydia Tukker, Mariëlle Pater, Zahava de Haan.

Langbroek: Jelle Flikweert.

Leersum: Jan Zandvliet.

Lienden: Hannah Buitendijk, Mariëlle Schippers, Rinelle Bresser, Tessa Meurs.

Lunteren: Diederik Lagerweij, Georgo van den Top, Gerco van de Munt, José van Geresteijn, Reginald van Grootheest, Ruben Codée.

Maarn: Bonisa Huibers.

Maarsbergen: Gertine de Greef, Marije Donselaar.

Ochten: Femke Borst, Jasper van Maren, Nathalie Brinkman.

Opheusden: Chris de Bruin, Jari van Dijken.

Overberg: Angela Groothuis.

Randwijk: Annalise van Veelen.

Renswoude: Anne-Ruth Bosch, Arjan Legemaat, Dianne van Ginkel, Kimberley Jansen.

Rhenen: Isa Verbeek, Myrthe de Rooij.

Scherpenzeel: Janike Overvest, Rick van Leeuwen.

Veenendaal: André Spaander, Annalinde Drost, Anne Korving, Arnoud Janssen, Bart Slabbekoorn, Bastian de Vries, Brenda van de Glind, Coen Meijer, Daniël van Hemert, Derek Westeneng, Eline Wiegman, Felisa Lombao van Putten, Geert Westerink, Gerben van 't Wout, Gerdine Bovenschen, Henrike Norder, Ian Voskuijl, Ilse Batenburg, Irma van Leuven, Jeroen van Leeuwen, Jet Leijenhorst, Joas Zeevat, Joëlle Rustenhoven, Joël Nijhuis, Joep den Bleker, Jonas van Nieuw Amerongen, Joyce Robbertsen, Julian van Beek, Julian van de Kraats, Jurgen de Leeuw, Justus Heijns, Laura van de Kraats, Lianne Pasch, Ludger Boot, Maarten de Jong, Manon van Dijk, Marjolein Vos, Martijn Hutten, Mathilde Bout, Milan Blankenspoor, Nora Tromp, Pieter Valkenburg, Pieter van Daalen, Ran Kruisinga, Rick Veldjesgraaf, Robert van Setten, Robin Boers, Seth van Bemmelen, Stefan Sel, Stéphanie Maris, Tessa Kalis, Thijs van den Berg, Victor Bastenhof.

Woudenberg: Allart van Middendorp, Janneke van Ekris, Ruth van der Meij, Tessa van de Peut.

Zetten: Rick van Voorthuijsen.

Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

Amerongen: Bart Bogaard.

Bennekom: Anne Meissner,Dianne Janse,Elise Haalstra,Sifra de Haan.

De Klomp: Celine Verhoef, Matthias Petri.

Doorn: Anne-Marit van Os.

Driebergen: Saskia Pot.

Ede: Annerie Havelaar,Arjan van Wagensveld,Daan Leppink,Demi Groeneveld,Elian van Malestijn,Eliene Kloppenburg,Hanneke Veldhuizen,Henriëtte Hol,Iwan Veenstra,Jannette Terpstra,Job van Hoek,Lianne Schraal,Merel van den Houten, Pauline Heutink,Rik Hakvoort,Steven van Leeuwen,Wille-Maaike van Rheenen.

Ederveen: Lieke van de Vendel,Robert Merkens.

Elst (Ut): Henriët van Wolfswinkel,Michiel Dolderman.

Kesteren: Alieke Oorbeek,Laura Roseboom.

Langbroek: Mirjam de Heus.

Lienden: Charlotte van Olderen,Rick van Vugt.

Lunteren: Evita van Heerd,Jelle Leistra,Joëlle Bouw,Margit Vaarkamp,Marieke van den Berg,Roland van der Vegt.

Ochten: Niels van de Kolk,Simon Boer.

Opheusden: Annelies Driessen,Ardjan van Westreenen.

Randwijk: Elco van Rijswijk.

Renswoude: Anke Gaasbeek,Anne Marie van den Brink,Jarno Meijer,Kaylin van Deelen.

Rhenen: Jelle Duim,Joost Versteeg,Sharon van Donselaar,Timon Droogendijk.

Scherpenzeel: Femke Stolk,Karen van de Kleut,Kim Hoogendijk,Matthijs Roffel.

Slijk-Ewijk: Marieke Bunt.

Veenendaal: Amber Plakke,Andy Huynh,Anemone Teseling,Annemarie Loof,Anne-Ruth de Bruin,Ariëlle Versteeg,Aron Dekker, Christie Baart,Corlinde Boot,Daan van Vreeswijk,Daniëlle Biersteker,Daniel Mul,Debora van der Weerd,Erik Annot,Gerben Schreuders,Gerjanne Roelofsen,Hannah van de Kraats,Herman van Kooten,Janneke Boot,Jan Peter Quaak,Jelliseth Boer,Jenneke Riehl,Joanne de Rooi,Joanne Luchtenburg,Jochem de Jong,Joëlle van Brummelen,Jonathan de Gier,Jonathan van de Lustgraaf,Joost Griffioen,Jordi Dekker,Judith van Ginkel,Julian Spruijt,Julian van de Kuilen,Karsten van Garderen,Laura van Ginkel,Laurie van der Linde,Leanne van Bale,Leontine van Roekel,Lidewij Dijk,Lisa de Wolff,Lisette Middendorp,Lotte Achterberg,Lotte Idzenga,Lucas Tromp, Margreet Wiegman,Mark Koops,Marnix van Dijk,Marrit van Garderen,Martijn van Kranenburg,Mathijs van Vessem,Matthias Haalboom,Matthijs de Groot,Matthijs Vink,Maurits van der Ziel,Neline Verdoold,Ophélie van den Berg,Pieter van den Heuvel,Rebecca Riesebosch,Rhodé Coehoorn,Robbert de Wilde,Ron Sanders,Rosalie Martens,Ruben van Veluw,Sanne Achterberg,Sanne Bruil,Sem van Manen,Sterre Zwart,Thijs Doedens,Thijs Klumpenaar,Tijs Willemsen,Tim van Grootheest,Willard van Krimpen,Willemijn Mostert,Willemijn van Iperen.

Wageningen: Hent Elings.

Woudenberg: Daniel Makonga,Esther Schuitemaker,Maartje Wolfswinkel,Marco Feenstra,Mariëlle van Kolfschoten,Mattias van den Belt,Mike van Oosterom,Rianca Pater,Ruben Hessels,Willem-Jan van der Velden.

Zeist: Frank van de Water.

Zetten: Ashley van Bezooijen,Bram Lekkerkerker,Douwe van de Kieft.

Atheneum

Bennekom: Wilco Adams.

Driebergen: Joël Hollander.

Eck en wiel: Babette Reitsema.

Ede: Egbert van Wagensveld, Henk-Jan van Setten, Hidde Woudsma, Rick van Heusden, Willem de Bonte.

Ederveen: Lisanne van de Beek.

IJzendoorn: Leonard Hak.

Kesteren: Gerard Hakkenberg, Sjifrah de Haan.

Langbroek: Rik van Dijk.

Lienden: Gerwin van Dijk.

Lunteren: Melanie Voskuil.

Ochten: Lisanne van Osenbruggen.

Opheusden: Henk-Jan Hol.

Overberg: Harmen van Huigenbosch, Henk van Grootheest, Tom Huibers.

Randwijk: Marije Blok.

Rhenen: Daan Valk, Luca van der Leeden.

Scherpenzeel: Theodoor Akkerboom, Thijmen de Ruiter.

Veenendaal: Anne van Bellen, Bram Keijze, Brenda van Stigt, Cathelijne de Bruijn, Eline van Hardeveld, Elvera van de Haar, Ernst Quakkelaar, Hanneke van der Ziel, Jean-Pierre Kerstens, Job Lagewaard, Job van de Ven, Joline van Hemert, Lars de Jong, Liesbeth van der Voet, Mark van Dam, Niek van de Minkelis, Robert Hardeman, Sanne Schippers, Shalander Kuster, Stan Twilt, Walter van den Broek.

Wageningen: Otni Ledelay, Vanya Dijkstra.

Werkhoven: Coen Verbeek.

Woudenberg: Gideon van der Horst, Margrit van Ginkel, Robin van Ekris, Simon Wijntjes.

Zeist: Robert-Jan Adema.

Zetten: Corné Brouwer.

Gymnasium

Eck en Wiel: Scarlett Klein.

Ede: Anneke Ellens, Ardin Ros, Joosje Mesie, Kirsten Wildschut.

Lunteren: Eline Slokker.

Ochten: Huiberdine Boes.

Rhenen: Jacorien van Walsem.

Scherpenzeel: Ivo Kisman, Lidy Verrips.

Veenendaal: Abel van Stiphout, Anke Kempeneers, Edward Rustenhoven, Ellen Kwant, Ilse Biemond, Joëlle de Visser, Jonathan van den Brink , Karen van de Munt, Lisa Korving, Matthijs van Wijk.

Woudenberg: Daniëlle Bijl, Paola Pirruccio.

Christelijk Lyceum Veenendaal (CLV)

Mavo

Achterberg: Peter van der Weerd

Amerongen: Anke Bolijn, Rosan van Dijk, Justine Recter

Amersfoort: Reyan Kruize

Eck en Wiel: Kristie Steenis

Elst: Ingeborg Troost, Sanne Bakker, Iris Bolt, Isabella Moore

Ingen: Niecke Hoekstra

Kesteren: Chymènne Sewgobind, Lisanne van Wijk

Leersum: Ilse Bobeldijk, Teddy Gijsbertse, Simon Hörst, Daniëlle Kosterman, Emy van den Oever, Maarten Pronk, Thomas van der Sluijs, Ilse van Tintelen, Jesse Venema, Chantal van Wees

Ochten: Sander de Groot, Minke Vonk

Overberg: Nicky van der Lugt

Renswoude: Richard Gaasbeek, Julia Hurenkamp, Kim Kampert, Sylvester Werkman

Rhenen: Stan Becks, Lotte Boere, Bas Holdinga, Amber Kaljouw, Lara Martens, Laura Nardo, Menno Smit

Scherpenzeel gld: Dion van Ginkel

Veenendaal: Imane Abarkan, Marc van Barneveld, Nikky van den Berge, Marnix Boers, Casper Bos, Merel van den Brink, Chantal Budding, Sabine van der Burg, Merle van Dokkumburg, Bastian van Essen, Larissa van de Hoef, Giulia van Houten, Anne Fleur IJspeert, Max van IJzendoorn, Coen Janssen, Lise Jeene, Ilse de Jong, Atakan Kasar, Anna Keizer, Arianne de Kievid, Rik van de Kraats, Ruben Kroeze, Oumaima Laâyouni, Esmee van de Loosdrecht, Daan de Man, Johan Mandenmaker, Lars Matena, Annalies Meier, Wesley Meijer, Floor Miezelmoe, Fatima Mohamed, Sander Moll, Mats Oosterbeek, Amber Peters, Kimberley Pol, Michelle Prins, Chiara van Ravenswaaij, Harm Robbertsen, Sven Ros, Zoë Rothuizen, Zaid Saddiki, Daphne Schraven, Jurian Schuilenburg, Hugo van Schuppen, Ellen Schuurman, William Simonsz, Jason Slevin, Delilah van Soest, Lisa Teunissen, Femke Tollenaar, Lieke Tollenaar, Fleur Wenneker, Joey van Wijk, Lisa van Wijk, Kayleigh Zoeten.

Havo

Achterberg: Tim van Roekel

Amerongen: Pauline Dons, Amber Hartemink, Jay Lievaart, Anne van Soest, Lisa Vermeer, Lonneke van der Wel

Eck en Wiel: Kirsten van Brenk, Lars Gerritsen

Ede: Ilse Buddingh, Kim Vonkeman

Ederveen: Arno Werkman

Elst ut: Kirsten Aalbers, Kayleigh Benschop, Lara Bundalo, Beau Drost, Esmée van der Giessen, Janet Peterman, Liv Schumacher, Jonathan Vandionant, Tessa Verwoert, Willeke Wildeman

Ingen: Jordy Mulder

Kesteren: Annelise van Kleef, Daphne van der Lippe, Jordick van Meerten, Tim Spiering, Tessa van der Wal, Susan ter Wielen

Leersum: Femke Boonzaaijer, Jordy van Domselaar, Thijs van Ginkel, Axel van de Grift, Fleur van de Grift, Maxim Kierkels, Anouk Meijers, Julia de Vroe

Lienden: Bertijn van Emst, Gert-Jan van Harn, Mika Ruwaard, Johan Smit

Lunteren: Wessel van Grootheest

Maarsbergen: Sabien Grootendorst

Ochten: Lennert de Rooij

Renswoude: Bart van Ginkel

Rhenen: Jinke Baan Hofman, Niek Buitenhuis, Femke Calis, Hugo Cornel, Arne Eijgenraam, Francien Gaasenbeek, Robin Groothuis, Roosje Huistra, Carlo van der Jagt, Frank van Kan, Achraf El Khoulati, Lars Kruse, Tom Roorda, Sam Spies, Sander van Suilichem

Scherpenzeel gld: Justin Boom, Marisha Heijnekamp

Veenendaal: Ouissam Abarkan, Hanane El Abdouni, Daan den Adel, Simone Adriaansz, Souhaïl Bermouna, Femke de Boer, Lieke Brabänder, Loïs van den Brink, Deborah Brouwer, Julian de Bruin, Jolein Buijs, Quinty Cancian, Denzel Demoet, Jesper Diepeveen, Rick van Doorn, Julia Draaisma, Emiel Dreef, Patrick Druart, Sandra Edelman, Michelle van Eldik, Annely Flier, Linda Gaasbeek, Elianne van Geerenstein, Mats Groothoff, Dominique de Haas, Amber Hamdaoui, Rianne Hamelink, Arjen van der Hammen, Anass El Harchioui, Elise Heikamp, Geurt Henken, Ruben Horstman, Michelle Hu, Maijke Huibers, Kevin Hung, Iris van IJzendoorn, Sanne Jansen, Sabine Jeucken, Famke de Jong, Kristian van Keulen, Marianne van der Kloes, Angelique van Kooten, Remon Kosters, Eva Krabbenborg, Robbert Kreikamp, Sanae Lamaiz, Amber de Man, Eline van Manen, Jordi van Manen, Renate Methorst, Wesley Meyers, Johan Middel, Annemarie Molenaar, Anne Nijland, Lisanne van Oest, Nick van Ojik, Gerwin Olde Rechterschot, Joost Otte, Maxime Pascaud, Joeri Ploeg, Thimo van de Pol, Lukas van Prattenburg, Dionne Prins, Olav van Rabenswaaij, Melissa Randewijk, Rick van Schaik, Anna van de Scheur, Laurora Schoeman, Kim Spanjer, Cheyenne Spies, Tijmen Stuifzand, Froukje Stuurman, Bente Verseput, Wessel van der Vleut, Joanne de Vries, Jim de Vrijer, Erik Warnar, Milan Wijnstok, Noa Wijnstok, Bryan Wijnveld, Andrea Willekes, Kadiatou Winklaar, Anne-Fleur Winter, Leoniek van Woudenberg, Micha Zwanepol

Vwo

Amerongen: Lotte Nieuwschepen, Anouk Ruitenberg, Marnix van Soest

Doorn: Victor van Weelden

Eck en Wiel: Sophie Egter van Wissekerke

Ederveen: Jerom van de Kraats, Nathaniël Pranger

Elst ut: Thom van den Berg, Anna Bundalo, Menno Spies

Ingen: Anna Hoekstra

Kesteren: Leon Arends, Irene Spaan

Leersum: Thomas Poort

Lienden: Paul Verwoert, Anouck van Zetten

Renswoude: Annemiek Jansen, Denise van Mourik

Rhenen: Ruben Baan Hofman, Bas Beekman, Jouke van der Burg, Luuk Hendriksen, Ole ten Hove, Koen Jansen, Willem van de Kraats, Susan van de Sande, Jeroen Timmer, Louise van der Vlugt, Stijn van der Wal

Scherpenzeel: Jeroen Verhoef

Scherpenzeel gld: Babette van der Heide, Sanne Oostindiën

Veenendaal: Sasja van Andel, Jelmer Baerends, Ilse Bakker, Ayoub Benzian, Sandra van den Berg, Katja Bleijenberg, Lars Boere, Olaf Braakman, Micha van den Brink, Camiel Broekhuis, Laura Burgers, Sisi Chen, Manouk van Dijk, Youp Dusault, Wouter Fennema, Daniël Floor, Judith Fokker, Bernt van Geest, Rosa van Gestel, Nienke Goodijk, Aernout Groenendijk, Jesper Groothoff, Kiban van den Heuvel, Melissa Koot, Nico Kornegoor, Max Kunz, Cathelijne Kwetters, Gilian van der Laan, Charlotte van Manen, Lisa van der Meijden, Coen Micklei, Sanne van Mispelaar, Lynn van Mourik, Roy Nagtegaal, Ymke Nederlof, Sophie van Otterlo, Magda Pannekoek, Merel Pieters, Matilda Radoš, Lars van Rikxoort, Thomas Rood, Jasper Rou, Mirjam Rovers, Dennis Ruijters, Robert Schinkel, Milou Smeets, Babette van Stokkum, Merel van Straten, Jules Taverne, Romaine van Veldhuisen, Sven Vermeulen, Carlijn Vree, Laura de Vries, Joshua van der Wilt, Alexander de Wit, Rens Wolters, Justus Ykema.

Rembrandt College Veenendaal

Theoretische leerweg 4

Amerongen: Kim Bos, Imke van Doornspeek, Roan Funk, Noa van der Heijden, Sven van Maurik, Styn Moerman, Mark van Os, Noa van Wamel, Owen van Zeelst

De Klomp: Anthony Berends

Doorn: Guy Mac Gillavry

Eck en Wiel: Dennis de Goei

Ederveen: Wendy Roubos

Elst: Daphne Baars, Celine Manten, Nynke van Staveren, Floor Wessels

Ingen: Lin Hopmans

Kesteren: Jennifer Winkelman

Leersum: Sigrid Hageman, Danique Nebbeling, Marleen Nijhuis, Lilian Noteboom, Nicky van Veenendaal

Lienden: Declan de Roo, Vera Tomasoa

Ommeren: Mabel Augustinus, Denzell van Spanje

Overberg: Britt van Maanen, Lars van Maanen

Renswoude: Patrick Haalboom, Mitchell van Kooten

Rhenen: Adil El Bouziri, Rintse van der Burg, Emma Clemenkowff, Emma Edelijn, Luca van Hal, Loïs de Jager, Laura van Laar, Chimah Marok, Christiaan Nomen, Aïcha Samaké, Eva van Schie, Igor Suilen

Scherpenzeel: Jacky Doppenberg, Stan Jolink, Merel van Putten, Brian Redant, Gwen Bloch, Kay van der Harst, Frederique den Hartog, Michelle Heikamp, Isa Mallant

Veenendaal: Mats van Aart, Lina Afellah, Merjem El Amrani, Kaoutar Ben Chaib, Younes Ben Hadou, Imrane Benzian, Britney van Berkel, Esther Birdja, Jelmer de Boer, Hafsa Bouarmi, Isabella Bouma, Anne van den Brink, Aylin Çingil, Joppe Derks, Maaike Diepeveen, Sander van Dijk, Stef van Drie, Rik van Drumpt, Waïl Al Ghannoufi, Nina Gielens, Nick Goudsblom, Lotte van de Haar, Kawtar El Hamdi, Dounia Hannich, Warda Hassan, Eileen Heikamp, Roy Heimel, Sophie Henzen, Victor Hiensch, Daan van Holland, Femke van 't Hoog, Britt Hovestadt, Cynthia Huynh, Melle Jagersma, Amine Kaddam, Amber Kamerbeek, Thijmen Kievits, Liana van Kooten, Marit van Kooten, Jara Kroon, Lymee van Kruistum, Ilse van Laar, Rosa van Laar, Milan van der Linden, Nanouk Maertzdorf, Youssra Makrani, Dennis van Manen, Emma Meerbeek, Geert Meijboom, Sven van der Meijden, Leon Meulenbroek, Foppe van Middendorp, Merel Mijwaard, Hamza Mohammadi, Eva Mooren, Anass Oalhaj, Ayoub Oqla, Mina Osmani, Liza Pijpers, Johan von Poppe, Kobus Ras, Ramon Reins, Kim Rijksen , Joshua de Rooij, Max van Rossem, Puckvan Ruler, Puk Schoonderbeek, Joshua Schouwenaar, Sacha van Schuppen, Yara Sieswerda, Maud Slik, Daen Spoor, Niels Takken, Fudayl Tasova, Ümeyr Tasova, Sofie Tijmes, Nicole van Tuil, Melissa Veendijk, Zoë van der Velde, Max Voskeuil, Anna Wagensveld, Sanne van Walsem, Annabelle Wegh, Jasper Willemsen, Jolijn Willemsen, Daniëlle Wolffenbuttel, Risalet Yildirim, Redouan Zaabat,

Havo 5

Amerongen: Pepijn van Daalen, Roos Korssen, Maxime Maurer, Willemijn van Zandwijk

Eck en Wiel: Annabel Brugman, Anna de Vries

Ede: Yael Aarts

Elst: Mike van Ingen, Mees Willemsen

Ingen: Tess Dobbelsteijn Bisschops, Marjolein van Groningen

Leersum: Linda van Alphen, Emma van Kommer, Lisa Mulkens, Melinda van Streun

Lienden: Annelot Hendriks, Aline de Wit

Maarn: Kimberly van Rijswijk

Maarsbergen: Anne Fleur Greven

Ochten: Thijs van Tintelen

Ommeren: Jannina van Seijda, Pepijn van der Wissel

Renswoude: Bo Heikamp, William van Omme, Mark Pater

Rhenen: Suzanne Bogaard, Chloë Bosma, Tessa Groeneveld, Thomas Hoekstra, Naomi de Jager, Thomas Janssen, Merel Kooij, Lisa Kuipers, Emma Verhagen

Scherpenzeel: Sander van de Haar, May Bendeler, Nick van Leeuwen, Joey Onderdelinden

Veenendaal: Luuk Bolderman, Tristan Bos, Sjoerd Breedveld, Lara Cozijnsen, Noëlle Dillen, Mirka Hooijer, Merten Hupkes, Romy Hut, Ouafa Kadri, Linde Kelderman, Amber van de Kraats, Twan van de Kraats, Daan Lennartz, Nissrine Merzaya, Timo Noordzee, Chris Oudshoorn, Eline Pluk, Ian van de Pol, Cristian van Schuppen, Tayeb Sheerzad, Yvon Spijkhoven, Saimi Terdu, Janine Verkerk, Merijn Viergever, Febe de Vos, Leonie Goejer

Woudenberg: Tara van Kleef

Vwo 6

Amerongen: Sophie van Gerwen, Ella Klein

Leersum: Folke den Besten, Wisse Tomassen

Lienden: Eva Elbertse

Rhenen: Marieke van den Akker, Sven Alkemade, Costian Arissen, Vincent Groeneveld, Amber Janssen, Rosa Jonker, Anne van Kins, Isabel Kuipers, Rozemarijn Pool, Rebecca Sanders

Scherpenzeel: Kenya Lamsberg; Nick Valkenburg

Veenendaal: Fabiënne van Asselt, Sara Ben-Hammou, Jonna van den Berg, Marissa Brinkman, Jesper Diepeveen, Tim van Engeland, Victor Goené, Chantalle Kaljee, Daan van Kleef, Claire Labrie, Glenn van de Loo, Manon Muller, Jasmijn van de Rozenberg, Lars Snuiverink, Sanne Timmer, Iris van Veldhuisen, Esmée Westland, Damian Willemse

Veenendaal, Pantarijn Rhenen, Mavo

VMBO, Kaderberoepsgerichte leerweg

Rhenen: Lamona de Roos, Carmen van de Scheur, Kim Veerkamp

Veenendaal: Yazid Fazazi, Stef van de Haar, Youri Kuiper, Anniek Rijnsburger, Dylan Weijgertze

Mavo

Rhenen: Safouan Aarass, Smahane El Addouti, Rima de Graaf, Ilham El Khoulati, Michiel Kuipers, Merel van de Rhee, Gioialynn Saathof

Veenendaal: Melvin Drost, Alan Osefia, Lieke Rijnsburger, Cas Schoeman, Justin Spies, Noah Staal,

SG Maarsbergen

Gemengde Leerweg

Veenendaal: Sander de Bruijne, Nick van Dam, Joey Rozemalen.

Doorn, Schoonoord

Mavo

Veenendaal: Sabine van Ek

Ede, Groenhorst

Basisberoepsgerichte leerweg

Veenendaal: Ruben Donkelaar, Carlijn Faber, Nick Lodder, Gerjan Verwoert

Kaderberoepsgerichte leerweg

Veenendaal: Emma Heuseveldt, Bernd Oberink

Theoretische leerweg

Veenendaal: Gijs Bos, Suzan Huizinga, Rowan van Manen, Fleur Moerman, Finn Moesbergen, Marije Zweistra

Ede, CSG Het Streek: Locatie Zandlaan en Bovenbuurtweg

Locatie Bovenbuurtweg, Ede

Vwo-Technasium

VEENENDAAL: Kevin van Dam.

Havo

VEENENDAAL: Chris Jansen, Dauwe de Leede, Jordy van Setten.

Mavo

Sector Economie

VEENENDAAL: David van de Loosdrecht.

CSG Het Streek, Locatie Zandlaan, Ede

Vmbo - BBL

Dienstverlening & Commercie

VEENENDAAL: Debby van den Bovenkamp, Kay van der Wal.

Vmbo - KBL

Dienstverlening & Commercie

VEENENDAAL: Levi de Winter.

Techniek Breed

VEENENDAAL: Menno Boersma.

Mavo

Sector Economie

VEENENDAAL: Dennis van Gaalen, Jasper Schuttel, Esther Swagers.

[Ede, Pallas Athene College

Havo

Veenendaal: Jochem Meijers

Vwo

Veenendaal: Daan van Hasselaar

RSG Pantarijn, Locatie VMBO Wageningen

VMBO, Basisberoepsgerichte leerweg

Rhenen: Gerben Heise, Robin Lammers

Veenendaal: Gerben van Boggelen, Olga van Kooten

VMBO, Kaderberoepsgerichte leerweg

Rhenen: Jesse Brons, Melvin Kwint, Lyon Meeuwenoord

Mavo

Rhenen: Clemens de Kriek, Bas de Moor, Emmy Stegeman

Havo

Rhenen: Jill Molenaar,

Vwo

Rhenen: Emma Agricola, Maartje Beliën, Jurriaan Sprik

Veenendaal: Robin Kieft

De Meerwaarde, Barneveld

Gemengde leerweg (3 jarig)

VEENENDAAL: Dirk van Bruxvoort

Kaderberoepsgerichte leerweg

VEENENDAAL: Gerwin van Voskuilen, Josien Houtman

Johannes Fontanus College (JFC)

Vwo

Veenendaal: Mustafa Sayed

Ede, Marnix College

Gymnasium

VEENENDAAL: Lisa Oosterbeek

Atheneum

VEENENDAAL: Reinier van der Horst, Jelto Spijker, Soraya van den Steen

Havo

VEENENDAAL: Stef Zonneveld

VAVO SprintLyceum Ede

MAVO

Overberg: Anne-Marijn van den Dikkenberg

Veenendaal: Ayoub Louza

HAVO

Elst Ut: Lotte van Beek, Bart Fluit

Rhenen: Gijs Kroon, Nouhaila Senoussi

Veenendaal: Tijs Berg, Corien van Bodegraven, Jorien Bouw, Anne-Li Burger, Mathilde van Engelenburg, Jan Hartman, Else van Kooten, Suzanne Nagel, Mikaïl Öztürk, Jeanine Pietjouw, Justin van der Singel, Erica Touwen, Jelke Woudsma

VWO

Veenendaal: Mathilde van Engelenburg, Mano Hammat, Johan Hutten, Tessa Jager, Thomas Oosterbeek, Sumejja Sabic, Niki Valstar, Gerdina Verloop.