Geslaagden Ichthus College Veenendaal

VEENENDAAL Op het Ichthus College in Veenendaal zijn de volgende leerlingen geslaagd voor hun examen. VeenendaalseKrant.nl feliciteert alle geslaagden met hun diploma.

Vmbo

BARNEVELD: Nadine Groenleer

BENNEKOM: Dorien Adams, Klarissa van Steenbergen.

ECHTELD: Maureen Hommersom.

EDE: Arco Jochemsen, Arjan van Wagensveld, Bart van Peursem, Bianca de Pooter, Cathalijn Derks, Daan Leppink, Daphne Prins, Dorienke Amsing, Eliene Kloppenburg, Elise Schouten, Ellis Nooteboom, Gerben Boudeling, Jacco Maassen, Judith Terpstra, Lianne van Silfhout, Marieke van Dijk, Martijn Melissen, Martin van Dijk, Pieter Mateman, Stijn Lindemulder, Tim Koetsier.

EDERVEEN: Joost Budding, Joost van Heerdt, Marene van Bennekom, Roxanne van Harten.

ELST UT Job Dieterman, Michiel Dolderman, Pieter Kok.

KESTEREN: Gerdine Hoefakker, Marina Arends.

LANGBROEK: Dirk Brouwer, Frank van de Pavert, Judith van Doorn.

LIENDEN: Charlotte van Olderen, Ilse van Vugt.

LUNTEREN: Daniël Snetselaar, Evan Blankestijn, Stèfanie van de Mheen, Tinsaye Veenema.

OPHEUSDEN: Milou Florissen.

OVERBERG: Heike Aalbers, Herwin Roks, Remi Benschop.

RANDWIJK: Eline van Voorthuijsen, Frank Averink, Majorie van Manen, Marilene Vermeer.

RENSWOUDE: Arjan van Maanen, Bette de Vries, Coen van Eijk, Rick Oosterink, William Legemaat.

RHENEN: Bas Kooij, Jarno Modderkolk, Sanne van Roekel, Tamara Vermeulen.

SLIJK-EWIJK: Marieke Bunt.

VEENENDAAL: Amanda van der Waaij, Annelotte Davids, Anne Spies, Ariëlle Versteeg, Arne Meijer, Bart van de Pol, Bert Loonstra, Bram Wilbrink, Celine van den Brink, Dion Leppers, Dirk Seekles, Elbert Budding, Erik Annot, Esther van de Lustgraaf, Geertjan Bezemer, Gerjanne van Kruistum, Hannah Lanting, Heidi van Geerenstein, Hidde Kreun, Ilse van Veldhuizen, Janine Weerheim, Jelle Smits, Jenneke Riehl, Joris Diepeveen, Jothi Baak, Kevin Kleiberg, Kevin Schinkel, Kimberly Stramrood, Laura van Manen, Lidewij Dijk, Lisa van Leeuwen, Lise Jacobsen, Loes van Beek, Luuk de Kleuver, Marielle Spaander, Marleen van Noort, Matthijs van Garderen, Netteke de Hoog, Nick Geerts, Nieske van der Meer, Noortje Hartman, Richarda van Lagen, Rik Treur, Robert van Noort, Romy Lindeman, Rosanne Teseling, Sanne Verkuijl, Saskia Buist, Sharon Zeevat, Silas van der Meulen, Stefan Pap, Thijs Leijenhorst, Thom Paas, Tim Kema, Tom Bouman, Tom van Hunnik.

WAGENINGEN: Koen Schot.

WOUDENBERG: Carola Wittenberg, Hilke Rietdijk, Jeroen de Muijnck, Joanne Verbeek, Karin Mantel, Leroy Göbel, Marco Feenstra, Rick Geijtenbeek, Thijs den Bleker, Tim van Ravenhorst.

ZEIST Frank van de Water.

ZETTEN: Anne Marleen de Kat, Anne van Rinsum,

Havo

BENNEKOM: David Tanger.

DOORN: Jan Cozijnsen, Lucas Bos.

ECHTELD: Marit Hommersom.

EDE: Celine Lammers, Christiaan Jacobs, Dieter van Giesbergen, Egbert van Wagensveld, Eline Verbakel, Jaelle van de Velde, Judith Kroesbergen, Linda Ploeg, Lisette Slemmer, Margriet Jansen, Marieke Veldhuizen, Marijn Methorst, Monica Branderhorst, Ralph Roskam, Rebecca Redert, Reinard Gardebroek, Sietske Nieboer, Thirsa Knoll, Timon Huizinga, Willemijn Ros.

EDERVEEN: Daniëlle Fokker, Faith van Ginkel, Felina van Bennekom, Frank van Garderen, Harmen Blotenburg, Linda van de Kraats.

HOUTEN: Anne Ruth den Hertog, Bram Geuze, Matteo van der Velde.

LANGBROEK: Jan-Willem van Lunteren, Joska Kooijman, Leon Kooijman.

LIENDEN: Anna van Vugt, Esther van Beijnum, Marinda Pater.

LUNTEREN: Eelco van der Vegt, Janine van Heerd, Jan Mulder, Lennart Blankestijn.

MAARSBERGEN: Gijs Legemaat.

OCHTEN: Jacoline van Lavieren, Maurice van de Kolk, Willemijn van Maren.

OPHEUSDEN: Hessel van Leeuwen, Jan-Jaap Eits, Simon Hof.

OVERBERG: Femke Sanders, Rianne de Greef.

RANDWIJK: Pieter van den Broek.

RENSWOUDE: Henk-Jan van den Brink, Marc Overeem.

RHENEN: Corjette van Doorn, Daniëlle Nap, Jaap Wolfert, Joëlle Droogendijk, Neline van Laar, Tim Krechting.

SCHERPENZEEL: Anne-Roos van der Meijden, Gerdine Gotink, Jasper van Snippenberg, Mieke van de Maat, Rosanne Roffel, Teresa van de Vendel.

VALBURG: Tom de Bruijn.

VEENENDAAL: Annemarie Cromwijk, Anouk Hutten, Arien Sanders, Arnoud Mulder, Aron van Genderen, Barend Cornet, Bram van der Linden, Celine Maris, Daniël van der Kaaden, Daniël Verbeeke, David Henkel, Demi van Dijk, Eline Versteeg, Elzeliene Hoogendoorn, Ezinne Mgbemena, Friso Schinkel, Gertrude de Vries, Hanno Ottens, Iman van der Maas, Inger den Uijl, Irene Moret, Jan Treure, Jiska van Rijswijk, Joanne Mak, Joanne van der Linden, Jolienke Hardeman, Jonathan Overeem, Klaas van Velzen, Laura Engel, Laura Luchtenburg, Lianne Aalberts, Lydia Berg, Maayke van Snippenberg, Marc van den Berg, Marieke Boers, Marwin Hofland, Mathijs van Dijk, Melvin Robbertsen, Mirjam Koops, Naomi van Gesink, Nils van Asselt, Peter Burger, Peter van de Weetering, Rebekka Muller, Rein Hardeman, Rens van der Schaaf, Robin Segers, Ruben Somsen, Sander de Jong, Sanne van Roekel, Tim van Ginkel, Wendy Meijer, Willemieke Oudshoorn, Wouter Flikweert.

WAGENINGEN: Daan den Ouden.

WOUDENBERG: Carsten van Burg, Emmanuel Makonga, Laura Steenks, Lianne van Kolfschoten, Margrit van Ginkel, Suzanne Kok, Thijs Laseur.

ZETTEN: Job van Dam.

Atheneum

BENNEKOM: Tobyas Fraanje.

DODEWAARD: Leanne de Vree.

EDE: Alexander Leppink, Carlien van Dam, David Huijzer, Eline van Stuijvenberg, Evelien Pape, Jenny Evendijk, Jorinde Lukasse, Karen Buchner, Maartje van Veen, Marien van Setten, Mark van Zijverden, Martijn Heller, Tim Koorevaar, Tonke Koppelaar.

EDERVEEN: Gonard Fluit.

ELST UT: Renske Veltman.

HOUTEN: Jaap-Jan van der Steeg.

LANGBROEK: Marleen de Wit.

LEERSUM: Deborah Imminkhuizen.

LIENDEN: Susanne van Vugt.

LUNTEREN: Eline van Malsen, Jolijn van Ginkel, Robert van de Mheen, Tamara Voskuil, Werner van Dijk.

OVERBERG: Jacco Terwel.

RANDWIJK: Judy-Anne Tiggeloven.

RHENEN: Gert Versteeg, Hugo Bahlman.

SCHERPENZEEL: Peter Overvest.

VEENENDAAL: Ab de Glint, Anneloes Meijer, Anne Margreet van de Bovekamp, Anniek van de Lustgraaf, Anniek van Veldhuizen, Arno Goodijk, Arnold Hubach, Art Zeeman, Bouke Biemond, Danielle Meeder, Daniël Sturrus, Daniël Versteeg, Dorien van de Vendel, Edward van Wijk, Ellen Klumpenaar, Emiel van de Maat, Hidde Veer, Jaap Maasse, Jessica de Fluiter, Joachim Kleiberg, Job Moret, Laura van den Brink, Lennart de Fockert, Margot Roubos, Marleen Voorwinden, Menno van de Lagemaat, Rick Moerman, Suzanne Cromwijk, Suzanne Kraaij, Tom van de Pol.

WOUDENBERG: Julian van Dam, Maartje van Veluw, Wouter Blokhuis.

Gymsasium

EDE: Hannelore van Hoffen.

IJZENDOORN: Sietske Hak.

LUNTEREN: Madeleine van Heerd.

RENSWOUDE: Davita Mooij.

SCHERPENZEEL Friso Oostenbrink.

VEENENDAAL: Arnoud Snoei, Gerben van Roekel, Hanke van den Broek, Jeanine van den Heuvel, Jesse Coehoorn, Marthe van Egmond, Rianne de Koning, Rien Boonstoppel.