• Archief

Geslaagden Ichthus College en Rembrandt College

VEENENDAAL Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd en de herkansers uiteraard veel succes gewenst! 

Ichthus College (lijst nog niet volledig, wordt aangevuld)  

Vmbo theoretische leerweg

Dodewaard: Dieuwertje Wevers, Jocelijne Wevers, Otto van Setten.

Driebergen-Rijsenburg: Rowan van Garderen.

Ede: Anouk de Kort, Caroline Boers, Esther Couprie, Huibert Aangeenbrug.

Ederveen: Ivonne van Middendorp, Joëlle van Erk, Rianne van de Pol.

Elst (Utrecht): Annelise Krab, Jelle Schaafsma.

Kesteren: Anne Mirthe Roelofsen, Julia Kempeneers.

Leersum: Demi van den Berg, Erwin van Gent.

Lienden: David Hanna.

Lunteren: Bente Bouw, Brecht Pater, Brigitte Lourens, Leendert Jan den Hartog, Luuk van den Broek, Matthias van Grootheest, Thessa van Beek.

Ochten: Joanne van de Scheur, Renske van Lavieren.

Overberg: Gerbe Hardeman, Hielke Berkhof, Twan Terwel.

Randwijk: Marc van Voorthuijsen.

Renswoude: Eline Zandvliet, Iris Zandvliet.

Rhenen: Hanna Wolfert, Josephine Visser, Juliët van Hunnik, Sjors Roza, Willianne Lodder.

Scherpenzeel: Fleur van der Meijden, Rutger Baars.

Veenendaal: Annelie Beumer, Bente Achterberg, Candice Bruinse, Daan de Kleuver, Daphne Sanders, David van Hardeveld, Demi Swagers, Dorine de Kievid, Evie van Roekel, Gerrianne Kelderman, Hassan Mohammadi, Henry van der Ziel, Ilse Heijting, Jessica Azad, J.J. Snel, Joëlle van Bruggen, Jolijn Lemstra, Larissa den Braber, Larissa van Kooten, Laura van de Lustgraaf, Lizelotte van Tellingen, Lotte Verhoef, Lukas van Zoest, Marck Schrijver, Marieke de Jongste, Marilene Teeuwissen, Marnix Boot, Martijn Veenhof, Marye van der Wielen, Matthias Bakker, Matthijs Dirksen, Melanie Bolderman, Miriam Lagemaat, Myrthe Slabbekoorn, Naomi Maurik, Nick van Lammeren, Patrick Cao, Pieter van Kempen, Rebekka Inia, Reinier Kwetters, Rianne Ruimveld, Rick Bouwmeester, Rosan Plakke, Sanne Chevalking, Sanne van de Pol, Sarah Verbree, Simon Vink, Stan van Kranenburg, Steven van Geerenstein, Tuan de Vries.

Zeist: Hugo van de Water.

Zetten: Jolijn Aalberts, Sophie Derksen.

Havo

Amerongen: Matthias Rebergen.

Bennekom: Aukeline van der Wilt, Gerwin Moesker, Joëlle Janse.

De Klomp: Timmo Paas.

Dodewaard: Joëlle Slob, Marit Slob, Rudger Wevers.

Driebergen-Rijsenburg: Nathan Hollander.

Ede: André van Dijk, Anke Haverlach, Bram Verdonk, Chaim Boer, Charike Kiers, Christine Sanders, Dennis de Berg, Else-Marie van der Made, Gerben Mateman, Gerco van den Brink, Jacolien Frentz, Joanne van Wijngaarden, Karel Pommé, Luuk Termorshuizen, Lydia Redert, Madelief Dorst, Mariska ter Veld, Niels de Berg, Niels van den Top, Thijs van den Brink, Tim Evendijk, Timo Linge.

Ederveen: Anne-Ruth Versteeg, Arjanne Evers, Corné van Laar, Dick van Heerdt, Leon Ramaker, Marjolein Beek, Ruth van der Waaij, Thera Bloemendal, Timon van Erk.

Elst (Utrecht): Frank van Ledden, Jordi Dirksen, Niels van Wolfswinkel, Pieter Bouman.

Houten: Emma Bout.

Ingen: Amely van Leijen.

Kesteren: Gertjan de Roode, Ilse de Leeuw, Joëlle Dekker.

Langbroek: Willeke van Dijk.

Lienden: Bart van Tongeren, David de Kock, Emma Verkuyl, Jan Cornelisse, Levi Augustinus, Luuk van Ommeren, Maarten van Vugt, Monique Brouwer. Lunteren: Arend Mostert, Daniela Afonso, Erik van Heerd, Gemma van Steenbergen, Gerbrand van der Mel, Lisa van den Berg, Marc Hardeman, Miranda van Breeschoten.

Maarsbergen: Petra Legemaat.

Ochten: Colin van Dijk, Eline van de Westeringh, Esther Mauritz, Jarko van Manen, Jesse van Doorn.

Opheusden: Elizabeth Verwoert, Joëlle Winkel, Joël van de Bijl, Lieke Pouwer.

Overberg: Cornelie Ploeg, Geert - Jan Vermeer, Joanne Schimmel, Lisa Reijersen van Buuren, Lisa Veen.

Randwijk: Marilene Vermeer, Nienke Aalberts, Pieter Kalisvaart.

Renswoude: Anouk Vermeulen, Esther van Ginkel, Gaike Verkerk, Kim van den Brandhof, Lydia Schouten.

Rhenen: Bas in 't Veld, Marie - Elise van Essen, Norina Zuidweg, Riëtte van Roekel.

Scherpenzeel: Iris van Snippenberg, Julian van Snippenberg, Maaike Hovenkamp, Nienke Berkhof, Sascha Hoogendijk, Tonia Smit, Wieke Oostenbrink, Wilbert Gotink.

Veenendaal: Annemieke Treur, Aron Bremer, Axel Goedee, Bart van Dijk, Benjamin Voorwinden, Bette van de Vendel, Chhabi van Wijk, Coen van de Haar, Daan Griffioen, Dagmar van Stigt, Daniëlle Kroesbergen, Daniëlle van Ravenswaaij, Debora van Kruistum, Dita Oolbekkink, Eline Man, Elsbeth Burger, Eva van Zeggelaar, Frits Keijzer, Geline Thoutenhoofd, Gerald Verzijl, Gerdy de Jongh, Gerjan van Donselaar, Hanneke Ooms, Hilda Donkersteeg, Hilde Versteeg, Ilham Riani, Ilse Wijnveld, Jasper van Dam, Jeanne Lagerweij, Jelmer van de Ven, Jelmer Verhaar, Jenneco Bax, Jesse van Dijk, Joas Muller, Joëlle Verschuren, Joey van Voorst, Judy van Dalen, Julia Diepeveen, Julian Ploeg, Karen de Wilde, Karlijn Rijke, Kirsten van der Woude, Kristie van Kooten, Lars van Leeuwen, Laura van Doorn, Lize Thoutenhoofd, Lotte van Veldhuizen, Lucas Folkers, Maaike Bielsma, Maaike de Jong, Marc Jan van Dam, Margreet Hannewijk, Marije Gortemaker, Marlies van Bellen, Martijn Hoogendoorn, Matthijs Kraaij, Matthijs Riemens, Matthijs van Tol, Maurits van de Bovenkamp, Merle den Uijl, Micha Baak, Moniek Vermeulen, Nathan Kleiberg, Niels Lubberink, Nikki Boon, Noa Diepeveen, Noa Henkel, Noa Vink, Quinty Coumans, Renske Provoost, Rhodé van Rijswijk, Rick Pronk, Ruben Aalbers, Ruben Mosselman, Ruben Prins, Sander de Smit, Sander van der Linden, Tessa de Bruin, Thomas Hoek, Tom de Fluiter, Vincent van Setten, Wouter Renger, Yaron Souisa, Yvonne Bruil.

Wageningen: Gijsbert van Zwol, William Schot.

Woudenberg: Annemarijn Verboom, Bas van Jaarsveld, Cornel Kruijsbergen, Fleur Koops, Guido Leenstra, Ilona van Milligen, Jurgen Blokhuis, Matthijs van der Laan, Roos Blok, Zetten: Cees- Jan Wieringa, Liza van Dam.

Atheneum

Bennekom: Ruth Massink.

Ede: Eline Gardebroek, Elisa van Veldhuizen, Henryk van den Brink, Jan Pieter van Dijk, Lisa van Veen, Reinard Engelbrecht.

Ederveen: Josine van de Heetkamp.

IJzendoorn: Hester Hak, Langbroek: Florien Kroodsma.

Lienden: Rins Lukasse, Roderick Stigter, Thessa Pater, Lunteren: Peter Hansum.

Opheusden: Cristel van Suilichem.

Overberg: Dirk de Leeuw.

Renswoude: Bart Prins, Jonathan Teeuw, Rhenen: Kristan Verbeet.

Scherpenzeel: Femke van de Vliert, Jannieke Gerritsen.

Veenendaal: Anne van de Pol, Daniël Salomons, Elbert Hendriksen, Elise de Koning, Eva Dankers, Guido de Groot, Hannah Venhuizen, Hanna Koetsveld, Henk Nap, Joanne Kleermaker, Joas Molenaar, Linde Adelerhof, Lisa Oudshoorn, Maaike Schlingmann, Maarten van der Velde, Maninne Verkade, Marieke Buijtenhuis, Mark Westhuis, Niels Teunissen, Noëlle van Kranenburg, Renate Groeneveld, Sander Koevoet, Sanne van Doornik, Sarah van Genderen, Thomas Nederlof, William Mgbemena.

Wageningen: Marit van Uffelen.

Woudenberg: Alex de Soeten, Anne van Veluw, Elise Uittenbogaard, Laurens Kok, Rebecca Lokhorst.

GYMNASIUM

Bennekom: Rachel van Grootheest.

Eck en Wiel: Ariëlle Reitsema.

Ede: Wilmer Niesing.

Rhenen: Bertilde van Manen.

Veenendaal: Erik Boogert, Levi Kalkman, Rutger van den Berg, Stanley Huynh.  

Rembrandt College

VMBO Theoretische leerweg

Amerongen: Jordy de Bruin, Kyra Sondervan

De Klomp: Jordan Leijten

Eck en Wiel: Isabelle van der Voorn

Ingen: Stijn van der Heijden

Kesteren: Luus van Steenbergen

Leersum: Casey van den Broek, Sander van Dijk

Lienden: Denise Willemse, Lieke van Zetten

Ochten: Rumi Ünal

Ommeren: Bente van Megen

Overberg: Zoey Baden

Renswoude: Timo van der Meer

Rhenen: Francisca den Doop, Jesse van Esterik, Amber Heijmen, Leonie Louters, Emiel van der Veen

Scherpenzeel: Jord Blaauwendraad, Robbert Lancee, Jur Rebergen, Elisa Vink, Jørgen Witte

Veenendaal: Btissame El Abdouni, Yosra Amallah, Lisette Beek, Floor van Beek, Matthijs Beukhof, Bart Brinkman, Brian Buitendijk, Dogan Çakmaklioglu, Mirjam Canoa Hamerpagt, Maurits Cozijnsen, Noa van der Drift, Jabrane Esseidi, Cherine Farouk, Yassin Fateh, Quinty van Ginkel, Louise Goedhart, Kevin van Harn, Amiin Hassan Abdi, Esmee Henken, Zahra Jamaladin, Serosh Khawaja, Jasira Kherroubi, Aniek Klingenberg, Sedanur Kuzey, Max Lichtneker, Luna van Lokven, Larissa Madern, Jelle van Manen, Joyce Meijer, Sam Middelhoven, Bianca van Mourik, Jacobina van Nieuwkoop, Timo Nijenhuis, Bisma Noreen, Jens Oldeman, Ahmed Omar, Robin Palma, Daniël Pragt, Robin Takken, Artina Uka, Joey van Veldhuizen, Chantal van Voorthuizen, Emma Waninge, Davy van de Weerthof, Luna Wennekes, Floris Wienecke, Fabienne Willemsen, Nuhaila Yaakoubi, Iremnur Yilmaz, Sanne Zitter

Woerden: Céline Yeung

Havo

Amerongen:  Tanja Delfgou, Anne-Jolie Ruijs

Ederveen: Noa van Doesburg, Rodin Kadri

Elst: Wessel Brunekreeft, Niels Drost, Martijn Michels

Ingen: Daphne de Haas

Kesteren: Jeroen van Wijnen

Leersum: Jonna Beekhuis, Sterre Kilsdonk, Jonne le Loux, Lisa Oosten

Ochten: Antonio Taboas y van Burken, Alwin van Welie

Overberg: Bibiana Bor

Renswoude: Jesse Dijkstra, Iris van Essen, Fien Oostermeijer, Alaric de Ruiter, Dylan Sennef, Kim Sennef, Simon Verweij

Rhenen: Melian Alkemade, Maurits Arissen, Kadir Bayma, Nikita van Boeijen, Mettina Buitenhuis, Raoul Hoven, Sam Hoven, Vera Otte, Stijn Teffer, Sam van Veenendaal, Gijs Wittenaar

Scherpenzeel: Manouk van den Breul, Joep Gerritsen, Marit de Jong, Sven Lieman, Willianne Schonewille, Vera van Wee

Veenendaal: Merve Akyüz, Kim Berkhuizen, Tatum Diepeveen, Patrick van Dijk, Lars Drost, Nathan Drost, Grace Erskine, Anne van Ginkel, Eline Haanstra, Jeroen Heikamp, Valérie Holstege, Amber Holtus, Jere Hooijer, Mart van den Hout, Cléo de Jong, Lisa Kersten, Justin de Klerk, Marleen Knol, Babet Kruger, Marleen ter Laak, Stef ter Laak, Matthew van Londen, Noah Noordzee, Siem van Os, Esmee Osnabrugge, Tom de Pater, Rick van der Pijl, Ishi van de Pol, Kamal van de Pol, Mees Reemst, Niek van Remmerden, Jasmijn Schoot, Valerie van Stempvoort, Max van de Wege, Loïs Westland, Lotte Willemsz

Woudenberg: Jip Voorsluijs

Vwo

Amerongen: Joris Slothouber, Lars Wintermans

Eck en Wiel: Lara Sardaro

Ederveen: Eline Schimmel

Leersum: Simon van Berlo, Stijn van Helmondt, Marcus van Tongeren

Overberg: Kim Kramer

Renswoude: Luuk van der Meer, Sylvia Spies

Rhenen: Senna Bos, Mare Brink, Yvonne Janssen, Iris Kruidenier, Isa van Schie

Veenendaal: Frederique van den Brul, Dai-Syna Cuijpers, Bas Davids, Jelmer van Dijk, Sophie van Doorn, Luke Drost, Lucas Goené, Raoul Hardeman, Mara Helder, Ilya Klaassen, Rogier Mennink, Daud Nendissa, Eloy Reulen, Lisa Rijpma, Ellen van Stempvoort, Melle Valk, Tom van Veldhuisen, Nina Voogd, Stijn Willems, Fleur Willemse, Renate Wolters  

Veenendaalse Krant plaatste tot dit jaar vrijwel alle geslaagden binnen ons verspreidingsgebied online en in de papieren krant. Dit jaar hebben meerdere scholen aangegeven dat ze vanwege de nieuwe privacywet geen gegevens meer aan de redactie verstrekken. Helaas zal dit overzicht dan ook niet volledig zijn. Mogelijk volgen hier later nog meer uitslagen.