Geslaagden CSV Veenendaal

VEENENDAAL Bij de Chistelijke Scholengemeenschap Veenendaal zijn de volgende leerlingen geslaagd. VeenendaalseKrant.nl feliciteert alle geslaagden met hun diploma.

Vmbo

Basisberoepsgericht Bouwtechniek

INGEN: Dennis de Haas.

VEENENDAAL: Yanick Dibbet, Youri Kool, Martijn Meijer, Damian van Peursem, Christiaan Schrijver.

Basisberoepsgericht Elektrotechniek

INGEN: Eddy Koops.

KESTEREN: Chendo van Doodeweerd.

LIENDEN: Luuk Korthof.

VEENENDAAL: Anass Dazdaz, Pim de Heus, Nedal El Kadouri, Reebr Khalil Yusif, Wilfred de Lang, Ingmar Mennink, Eyngell Rojas Trakzel, Damiën van Veldhuizen.

Basisberoepsgericht Handel/Administratie

RHENEN: Sander Braafhart, Sabir Tmim.

VEENENDAAL: Salah Largo, Bastiaan Lee.

Basisberoepsgericht Handel/Administratie MBO2

SCHERPENZEEL: Ayat Jumma.

VEENENDAAL: Jamilla Anafnaf, Rabiya Artar, Aslam Benbouker, Kübra Bosal, Anouar Boufrach, Gertjan Breeschoten, Jordy Diepeveen, Thijs Ditewig, Leon Hardeman, Dennis van den Hoek, Vince Langenberg, Hasneyn Nematollah, Lucille Nooijens, Radivoj Vasiljevic, Caitlyn Verkaaik.

Basisberoepsgericht Installatietechniek

LIENDEN: Mike van Tuil.

VEENENDAAL: Choukri Serghini, Timo van der Sluis.

Basisberoepsgericht Metaaltechniek

EDERVEEN: Jelmer van Doorn.

LIENDEN: Moïse Hoornveld.

ZOELEN: Jason Mouthaan.

Basisberoepsgericht Voertuigentechniek MBO2

ELST UT: Pim van de Fliert, Joeri de Vries.

OCHTEN: Mathias Bosch.

RHENEN: Jaimy van Loon, Dennis Slok.

VEENENDAAL: Bjorn Blankestijn, Sabir Chikar, Glenn Drenth, Toufik El Gamoussi, Xander Heijn, Paul Heikamp, Danny van 't Veen, Givanni de Wit, Mauro Zanin.

Basisberoepsgericht Zorg&Welzijn

AMERONGEN: Anne Wintermans.

EDERVEEN: Esmée Vette.

ELST UT: Romy Gerritsen, Michelle Rijkse, Roze-Marijn Timmer, Kimberley den Uijl.

LEERSUM: Jennifer Limpens.

OVERBERG: Rianne van de Vooren.

RHENEN: Melany Hensen, Femke Pronk, Cindy Wervers.

SCHERPENZEEL: Noah van den Brand Horninge.

VEENENDAAL: John Aalbers, Serkan Arslan, Chantal van den Berg, Margo van de Bovekamp, Rachel Hak, Réka Kovacs, Romy Modderkolk, Emke van der Schans, Widad Tallih, Noortje Wahibi, Manon van de Weerdhof, Chantal van Wijk, Kim van Woudenberg.

Basisberoepsgericht Zorg&Welzijn MBO2

ELST UT: Demi Geerink.

RHENEN: Tatyana Gonsalves, Lola Kuijper.

VEENENDAAL: Demile Asanova, Oumaïma Azzamouri, Remee van den Berg, Imane Boukattan, Daphne van de Bovenkamp, Annelies Budding, Chihan El-Âllati, Denise van Garderen, Michelle de Gier, Serena van de Hoef, Stephan Hoefakker, Kaily Honders, Rick Honders, Daniël Kampert, Kaoutar Karrach, Roelinda de Kievid, Lonneke Koger, Birgit Kunstt, Tom Mumsen, Sabine Pater, Zainab Saddiki.

Gemengde leerweg Bouwtechniek

VEENENDAAL: Stefan van Soest.

Gemengde leerweg Handel/Administratie

RENSWOUDE: Alem Hadzic.

VEENENDAAL: Ilse Frits, Masha Geerink, Mariëlle de Graaff, Rafi Raffaelo.

Gemengde leerweg Zorg&Welzijn

ELST UT: Melissa van Brienen.

VEENENDAAL: Jamilla van Eijk, Chantal van de Haar, Naomi Voos.

Kaderberoepsgericht Bouwtechniek

INGEN: Roy van Ledden.

OVERBERG: Gerrit Hardeman.

RHENEN: Desley de Kievid.

VEENENDAAL: Tobias Alberti, Naomi de Boer, Jeffrey van de Kraats, Joran van de Meent, Laurens Stolk.

Kaderberoepsgericht Elektrotechniek

RHENEN: Mohammed Ali Al-Soltane, Theys Hendriksen.

VEENENDAAL: Skyler van Asselt, Sjoerd van den Bos, Robin van Hardeveld, Kevin Hazeleger, William van Hoeflaken, Stefan Jovanovic, Thomas Sassen, Gyan van Schoonhoven, Enrico van Spanje, Timo Velzen, Sander Verstegen, Thomas van Wamel, Mark van de Weetering, Wesley Willemsen, Remco Wortman, Rick Wortman.

Kaderberoepsgericht Handel/Administratie

DODEWAARD: Thommy Vlastuin.

EDE: Dennis van Roekel.

LIENDEN: Dianne Timmer.

RHENEN: Wouter Snip.

VEENENDAAL: Nick Baars, Sabina Boers, Levy Deighton, Meryam Es-Salki, Charon Hulscher, JJ Koppens, Hicham El Marnissi, Kristiaan Podunavac, Nasib Raufi, Jeroen Spies, Mischa Spreeuwers, Szymon Swider, Kim Valstar.

Kaderberoepsgericht Installatietechniek

VEENENDAAL: Anouar Boulahlib, Mohamed Salihi, Mark Winter.

Kaderberoepsgericht Metaaltechniek

LEERSUM: Arjo Snijder.

VEENENDAAL: Bart Veldhuizen.

Kaderberoepsgericht Voertuigtechniek

EDE: Gideon Aaij, Bas Roodbeen.

KESTEREN: Hilbrand de Vries.

LIENDEN: Bas van Beijnhem.

NIJMEGEN: Andrea Zanfrisco.

RHENEN: Nick Wurster.

VEENENDAAL: Nabil El Bissis, Stefan Oosterlaken, Tim van Schenkhof, Ruben Smits.

Kaderberoepsgericht Zorg&Welzijn

BENNEKOM: Janny van Dalen.

EDERVEEN: Kirsten Pater.

KESTEREN: Lisa Geurts.

RENSWOUDE: Jessie Koolaard, Amanda van de Vendel.

SCHERPENZEEL: Joëlla Lagemaat.

VEENENDAAL: Youssra Asaidi, Imane Baza, Melissa van Beusekom, Gerjanne van den Brink, Bo van Dam, Daphne Denneman, Joanne Drost, Bas van Ek, Leonie Folmer, Petra van Grootveld, Susan Hofland, Esmée Hoksberg, Sanne Kraaijenoord, Dave van Ledden, Vera van Leeuwen, Anne Pol, Suzanne van Rijnsoever, Daniëlle Schouten, Dineke van de Vliert, Sanne van de Voort, Merith van der Weerdt.

Theoretische leerweg

RHENEN: Richard Jansen.

VEENENDAAL: Niels van Beek, Fabian Gerritsen, Wouter Steitner, Tom Verdonk, Ruben Willemsen.

Praktijkonderwijs

AKA niveau 1

AMERONGEN: Kay van Santen

RHENEN: Mardeen Tariq

VEENENDAAL: Suat Arslan, Demi Beijer, Mike Bossenbroek, Ko van Kooten, Sonia Sayed, Jamie Vleeschman

Zorghulp niveau 1

LIENDEN: Jordy van Soest

SCHERPENZEEL: Chahrazad Bouyglafin

VEENENDAAL: Kaoutar Largo, Jane van Soest

Branche certificaat KC Handel

VEENENDAAL: Elisa Brekelmans

Certificaat Praktijkonderwijs

ELST: Harrie Drost

OCHTEN: Naomi Nouwen

VEENENDAAL: Abdullah Ali, Gabriëlle Backelandt, Jimmy Glebbeek, Mike van Kampen, Adrienne Kelly, Insaf Khaderi, Mike Meter, Rico Westerink