• Jerry Lampen

Geslaagden CSV Het Perron

VEENENDAAL Op CSV Het Perron in Veenendaal zijn de volgende leerlingen geslaagd voor hun examens. Veenendaalsekrant.nl feliciteert alle geslaagden met hun diploma.

Vmbo

Basisberoepsgericht Bouwtechniek

VEENENDAAL: Rick van Baaren, Damian Brocki, Niels van Ham, Sjors Kettmann, Julian Meijer, Roy van de Pest, Dave Pietjouw, Sanne Prins, Xander Tukker, Rachel Veldhuizen, Guido van Velthuizen.

Basisberoepsgericht Elektrotechniek

VEENENDAAL: Danil Bovenschen, Erik van den Brink, Kamil Brocki, Bram Davids, Batuhan Gemici, Max Hensen, Joshua van Kesteren, Kevin Nijenhuis, Ryan Tse.

Basisberoepsgericht Installatietechniek

ELST UT: Patrick van Soest.

VEENENDAAL: Xander Anbeek, Victor van den Brink, Marcel Opperman, Emir Can Tezcan.

Basisberoepsgericht Metaaltechniek

ACHTERBERG: Geert-Jan Rauw.

BENNEKOM: Ingmar van de Velde.

INGEN: Twan van Rhee.

RHENEN: Mark van Gelderen

VEENENDAAL: Gerben Huisman, Rafik El Idrissi, Ilias Karrach, Robin van Rossum, Johannes Struijk.

Basisberoepsgericht Voertuigentechniek

RHENEN: Salah-Eddine Ahrouch.

LWO0 BBG Vakmanschapsroute Techniek

EDERVEEN: Tijmen van Doorn.

LIENDEN: Joey van Hal.

OVERBERG: Mike van Kooten.

RENSWOUDE: Wilco van Mastrigt.

RHENEN: Brian Bos, Lafdil El Khoulati, Miloud Tallih.

VEENENDAAL: Batuhan Arslan, Yasin El Fezzazi, Noah Heikamp, Ryan Kelderman, Mattijs Klaassen, Brandon Versteeg, Kevin Zwaal.

LWOO BBG Vakmanschapsroute Zorg & Welzijn

LEERSUM: Inda van Reenen.

MAURIK: Lisa van Verseveld.

RHENEN: Carolina Gonzalves.

VEENENDAAL: Nisrine Ben Ahmed, Imane Azzamouri, Nisrine Bouyazidan, Charlotte van Engelenburg, Lois Geerink, Isabeau Henzen, Rick van Luijn, Asma El Moussaoui, Thom Oudhuizen, Melanie Scheffer, Marnix Suvé, Joëlle Vahlkamp, Desirée van Veluw.

VMBO BBG Vakmanschapsroute Handel & Administratie

ELST UT: Esmee Gerritsen.

INGEN: Danique van Lent.

OMMEREN: Jilles Verkerk.

VEENENDAAL: Oussama Aaloul, Waïl Aâras, Walid Achlaouchi, Romaissa Bendadi, Jamie Budding, Latanja van Donselaar, Hassouni Hatem Hassan Abdullah, Mohammed Hiloui, Robin van Holland, Doriano Landman, Davy Marsman, Iris Valkenburg, Allard de Vries, Marissa van de Weetering, Yassin Zaabat, Shurdeny Zimmerman.

VMBO BBG Vakmanschapsroute Zorg & Welzijn

DE KLOMP: Ian Vrijhoef.

RHENEN: Anouk Oukes, Josefien van Ree, Chantal Remans.

VEENENDAAL: Ghizlan Adnane, Chaïmae Akbili, Anouk Bos, Cerise Burer, Carmen van Doorn, Aleksandra Gajewska, Leanne Helder, Petra van der Kaaden, Oumaïma Laakar, Exaucee Landu, Hafssa Madien, Salena Nouris, Rianne van Ooijik, Tyisha Overklift Vaupel Kleijn, Lenneke Rijks, Yasmine Smit, Naomi Stuivenberg, Mohammed Ben Tayeb, Jaimey Terschegget, Daisy Versteeg, Charlotte Vonk, Bouchra Zoulali.

Kaderberoepsgericht Bouwtechniek

ELST UT: Dylan van Remmerden.

LOENEN GLD: Tim Roseboom.

OVERBERG: Yvette van den Berg.

VEENENDAAL: Errin van de Bovenkamp, Marloes van Neerbos, Sabine Penning, Danielle Verbeek.

Kaderberoepsgericht Elektrotechniek

KESTEREN: Walter Drenth.

VEENENDAAL: Niels Bakker, Benjamin de Gier, Youri Groen, Wessel den Houting, Jesper Hupkes, Sven Meeuwisz, Jochem Ruland, Wesley Rutten, Ryan Vermeul, Tim Wesselo.

Kaderberoepsgericht Handel & Administratie

AMERONGEN: Shirley Haast.

RENSWOUDE: Imke van der Graaf.

RHENEN: Mara Hiensch, Kevin Willemse.

VEENENDAAL: Yoeri van de Beek, Nils van de Bovenkamp, Maarten van Ginkel, Kamal Haddouch, Michelle Hung, Onur Kanat, Desirée Karssies, Faissal Makhoukh, Amber Moesbergen, Bart Jan Muylaert, Mohamed Saidi, Soraya Shirzai, Romano Versteegen, Jovin van de Weerd, Ryan Wolvekamp.

Kaderberoepsgericht Installatietechniek

RHENEN: Danny Doornenbal.

VEENENDAAL: Job Gelderblom.

Kaderberoepsgericht Metaaltechniek

EDE: Ronald van Ede.

RHENEN: Remco Vermeulen.

VEENENDAAL: Ids Kingma, Joost Paardekooper, Matthijs Strang.

Kaderberoepsgericht Voertuigentechniek

OCHTEN: Donovan Hamersma.

RHENEN: Stan van den Brink.

VEENENDAAL: Roy Bolderman, Erik de Jong, Thom de Jong, Hidde Korving, Lotte Maarschalkerweerd, Jeffrey Meurs, Jebbe van Peursem, Mike Roelofs, Damian Stil, Roy de Zeeuw.

Kaderberoepsgericht Zorg & Welzijn

RHENEN: Gertjan Drost, Melissa van Garderen.

VEENENDAAL: Manal Bagdadi, Anne van den Berg, Manon de Blauw, Daan van Brummelen, Celine Davelaar, Rosalie van Eden, Hajar Errakhaoui, Rachel van Gent, Thomas van Ginkel, Lisa Heijkamp, Marleen Heimel, Chloé Henzen, Amra Hodžic, Dounia Issaoui, Junior Jankie, Godlike Kabata, Arnela Kadic, Romy Keus, Niels van der Klift, Sophie Laiti, Lotte van de Langemeen, Aimée Langenberg, Sam van Ledden, Larissa de Man, Demi van der Meijden, Dewi Meijer, Sharon van der Pest, Yoëlle Rebergen, Sanne Roodbeen, Naheomi Del Rosario, Robin Spreeuwers, Lotte Veldhorst, Sabrina van Velzen, Ashley Vonk, Mahrès van Walsem, Rosa Wenneker, Ceciel Westerink, Esmee van der Wielen, Jordan Wolf, Sûra Yildirim, Eline Zwaan.

ZEIST: Sarah Lynn Burger.

Gemengde leerweg Bouwtechniek

VEENENDAAL: Roney Al Saleh.

Gemengde leerweg Handel & Administratie

VEENENDAAL: Joëlla Bax, Nina van Riessen.

Gemengde leerweg Zorg & Welzijn

VEENENDAAL: Majka van den Broek, Sabine Gerritsen.

Theoretische leerweg TL

KESTEREN: Chris de Bruin, Ruthger de Weijer.

OCHTEN: Robert-Jan Bosch.

RENSWOUDE: Manon van den Broek, Tom van Egdom.

RHENEN: Joris Bakker, Niek van Kesteren.

VEENENDAAL: Joukje van Dijk, Anouk van Eck, Mattanja Groeneveld, Daphne Hardeman, Ditte Herder, Arno Hoefnagel, Emma van Lith, Kim van de Lustgraaf, Ewald van Manen, Karin Middel, Rowan Polderman, Tessa van der Putten, Stefan van Ruiswijk, Ben Stroobosscher, Dominique van Tuijl.

Praktijkonderwijs - Getuigschrift behaald

AMERONGEN: Nadir Belkadi, Mitun Soleman

MAURIK: Anne van de Haar

VEENENDAAL: Aimen Anafnaf, Leroy van de Bovenkamp, Jair Dijkhorst, Isa Groen, Giovanni Heikamp, Esther Jaspers, Jennefer van Manen, Bilal el Mansouri, Jeroen van der Merwe, Stefan de Roos, Ludo Schuurman, Kevin Vos, Jordi Wallet, Fayeskanie Zimmerman

WAGENINGEN: Enrico van Ginkel

MBO1

DE KLOMP: Michel Lubbers

SCHERPENZEEL: Boas Goedejohan

VEENENDAAL: Hanan el Abbadim, Djodi Aleven, Yanuel Kelly, Nissrine Khaderi, Angel de Kruijf, Aron Ribbers, Casper van de Bovenkamp