• Jerry Lampen

De vlag kan uit voor deze scholieren

VEENENDAAL Middelbare scholieren zaten donderdagmiddag in spanning. Zij kregen te horen of ze geslaagd waren voor hun examen. VeenendaalseKrant.nl feliciteert alle geslaagden met hun diploma. Verras uw geslaagde met een advertentie in deze krant, kijk hier hoe.

CLV

Mavo

AMERONGEN: Angelique van den Bos, Rayli Godlieb, Yaël Rietveld, Lisa Tazelaar, Anthony van Voorst van Beest.

ECK EN WIEL: Pim van Arkel, Twan van Mourik, Pim van Roekel, Lars Witte.

EDE: Mylène Dhaeze, Ryan van Veldhuizen, Janneke Verdam.

EDERVEEN: Rick Hendriksen.

ELST(U): Isa Richardson, Jip Drost, Nynke Hoogendijk, Britt Janssen, Stefan Middelhoven.

INGEN: Wilco van Noort.

KESTEREN: Samuel Chat, Tim van Klaarbergen, Gerjon Klerk, Floortje van Oort, Tiffany Peters, Carolien Stormmesand.

LEERSUM: Tamara Bakker, Eline Snitselaar.

LIENDEN: Tim van den Berg, Klaas Hogendoorn.

OCHTEN: Elise Bennink, Marije van Binsbergen, Silke Lodder.

OVERBERG: Derek Leo Foppen.

RENSWOUDE: Giovanni Bekker, Levi van Essen, Armani van de Fliert, Daniëlle Jansen, Behzad Khaliqi.

RHENEN: Sam Go, Lucas Hellegers, Roy van den Hoek, Lynette Jaspers, Douwe Johannes Kunneman, Mark van de Meene, Robin van Noort, Caroline Pitlo, Yaïr de Rooi, Willianne van de Scheur.

SCHERPENZEEL GLD: Bram Theunissen.

VEENENDAAL: Muna Abdulrahman, Hafssa Adahchour, Glenn van As, Farah El Baroudi, Ihssane El Bissis, Ivo van den Bor, Esther van den Bos, Mohammed Boujemaoui, Julian de Bree, Lisa Broers, Max Brouwer, Max van Bruggen, Evanne Burink, Tjeerd Canrinus, Kees Carlier, Firdaouss Chaoui, Mariska Coppes, Lesley Diepeveen, Silvana Diepeveen, Gideon Doef, Jonathan Doef, Bram van Eck, Marc van Engelenburg, Mark Fennema, Marleen van Geest, Anne Marit Giel, Steffan van Ginkel, Tessa van Ginkel, Desiree Gorter, Rens de Haan, Henk van de Haar, Jesper van de Haar, Thom van de Haar, Lorenzo Hannisse, Gert Jan van Hardeveld, Jan Willem van Harn, Myrthe van Harten, Laura Hasselaar, Jara Helms, Mike Hensen, Paulique Henzen, Sjoerd van den Heuvel, Laura van den Hoek, Wouter Hof, Mette van Hoffen, Sanne van Huijksloot, Tessa Ipskamp, Mika van der Jagt, Jesper Jansen, Rosita Jansen, Mark Janssen, Richard Kampert, Alex Kling, Wietse Kommerie, Christi van de Kraats, André Kuipers, Aïmane Lakbir, Demi van Lammeren, Robin van der Leeden, Ramon van der Linden, Desiree Lodder, Nino Looijen, Anouk van de Lustgraaf, Yasin Makineli, Daniëlle Mikhail, Emma Moolenaar, Jeroen Mulder, Esmée Nellestijn, Lieselot Okker, Rosa Okker, Daniel Oosterbeek, Joran Ottens, Junne Park, Firland Raffaelo, Arne Raterink, Ilham Riani, Hannah Riem, Anouk van Roekel, Melle Roelofsen, Annemarie Rotte, N ' déye Sagna, Sasa van Schaik, Ilya van Schenkhoff, Brian Scholten, Xander Schut, Can Sentürk, Rick van Sloten, Bilal Snoussi, Britt Soek, Rowin van Soest, Monique van Spriel, Daniëlle van Stelten, Walid Tariki,

Sylvano Teunissen, Esther Treffers, Kimo Verschoor, Kirsten Vink, Mitchell Vink, Douwe Wassink, Rhodé Westfa, Miriam van der Wielen, Niels Willemsen, Dwayne Ziengs, Wouter Zijlstra, Amal Zroudi.

Havo

AMERONGEN: Aebe van Doornspeek, Emma Koornneef, Sander Nell, Eelke de Waal, Thom Wendling, Gijs Westerink.

BARNEVELD: Jari van den Heuvel.

ECK EN WIEL: Madelon Obbink.

EDE: Shannon van Manen.

EDERVEEN: Tessa de Wit.

ELST(U): Iris Boeve, Tessa Brouwer, Tom van Dijk, Julia de Jong, Glenn Keuken, Sanne Keuning, Sanne Klomp, Wendy van Mourik, Roosmarijn Scheffer, Luuk Schoenmakers, Marc Sprong, Nicolas Vandionant.

INGEN: Theo van Beusichem.

KESTEREN: Esmee Hendriks, Nils Hoogakker, Klaartje Kamphorst, Nynke Kuus, Britney van de Scheur, Annabel Slijderink, Egbert Stap.

LEERSUM: Rachel van Dijk, Sofie van Dijk, Laura Nell.

LIENDEN: Joris Derksen, Olle van Leeuwen.

OCHTEN: Amine Azzouz, Ellen de Groot, Clasien Huisman, Marjolein Verwoert.

OPHEUSDEN: Willem van Lent.

OVERBERG: Ariënne van Maanen.

RENSWOUDE: Wim van de Glind, Rowahr Houthuijzen.

RHENEN: Jette Dirksen, Pleuni Huistra, Floor van Kesteren, Juliëtte van de Kolk, Pip Kramer, Ingrid van de Laak, Jarwin van Laar, Lars van Maldegem, Anne van der Meer, Demi van de Sluis, Sam van de Sluis,

Tessa Spies, Casper Verhoeven.

SCHERPENZEEL: Dennis Bergsma, Lotte Gaasbeek, Petra van Raaij.

VEENENDAAL: Ghofraan Abkadri, Dave Anbeek, Achraf El Azzouzi, Rick van Barneveld, Lieke Beckerman, Peter van den Berg, Délano de Boer, Jan de Boer, Lisanne Bolderman, Yannic van de Bovenkamp, Nikki Brouwer, Rosanne van Bruggen, Lorena Buyzerd, Nick Coumans, Youri Dibbet, Romé van Dijk, William Dijkgraaf, Diede van Dokkumburg, Fenne Drost, Luuk van Eden, Dora van Elburg, Gert-Jan van Ginkel, Carlo Gorter, Carlijn van den Haak, Lars van de Haar, Lotte van Hal, Dennis Hardeman, Eva van Haren, Rick Henzen, Roos Heuvelman, Alieke Hoekstra, Marlijn van Houwelingen, Jonne Jansen, Maxime Jansen, Ouiam Kaddam, Martha Kamara, Manon van de Kolk, Maxime Kramer, Kim Kroesbergen, Jesper van Laar, Anouk Lam, Paola Landman, Daniël Leefoge, Phébe Lemstra, Jim Li, Solaïman Louza, Esmée van der Maas, Nick Mahulete, Ilse Mentink, Alshima Mohamed Ahmed, Nikki Nagtegaal, Janelle van Nieuwkoop, Henri Pannekoek, Davy Pater, Denise Pol, Kevin Pol, Jonathan van Rabenswaaij, Martina Radoš, Daan van de Ridder, Ramona van Roekel, Isa de Ruiter, Femke van Saane, Borja Sánchez Avila, Nick Schraven, Diana Siervo, Davey van Soest, Maaike Spies, Raoul Spies, Jesse Sprokkelenburg, Rick van de Steeg, Mohamed Tahiri, Daan Uijterwaal, Fabienne Valkenburg, Joëlle Visser, Ryan Visser, Jelmer de Vries, Esmay Weijgertze, Beau van Wijde, Lucas Wolters, Rick van Woudenberg.

Atheneum

AMERONGEN: Tim Bouman, Britt Hoencamp.

EDERVEEN: Tom van Ginkel.

ELST(U): Anne Belonje, Anna Bolt, Avelon Gerritsma, Francis van der Giessen, Merel Schumacher.

KESTEREN: Danique Beelen, Linda Franken, Lianne van der Vegt.

LEERSUM: Yamani Amakrane, Jeroen Bobeldijk, Hendrik Jan van den Broek.

OCHTEN: Coen van Doodewaard.

RENSWOUDE: Ralph Boom, Annelies Dorrestijn, Louise de Man.

RHENEN: Mark de Haan, Sophie de Haan, Elisa van der Maas.

SCHERPENZEEL GLD: Marcel Brons, Catja Mastebroek, Stijn van Woerkom.

VEENENDAAL: Suzan Anbeek, Esmée van den Berg, Anne Marie Bloo, Derek Boer, Willemijn Bolderman, Marloes Bonenkamp, Dilay Çayirci, Jikke van Dijk, Tessa van Dijk, Nikki Hubers, Niels Ike, Nadia Isiboukaren, Maks Jansen, Stan Jenner, Stan van Kempen, Matthijs van Kesteren, Mirthe Keuning, Bente Klumpenaar, Matthijs van der Laan, Anne Matena, Denise Methorst, Thu Nguyen, Isa Nijland, Gerbren Plantinga, Edwin Quint, Bram Scholtus, Karsten Slakhorst, Rens Veenstra, Pepijn de Vette, Julie van Voorn, Hannah de Vries, Marco van de Weerthof.

Gymnasium

KESTEREN: Martijn Hage.

LEERSUM: Jochem Hak.

RHENEN: Mark Aalten, Nienke Eijgenraam, Thijs van Esch, Jordy Gaspersz, Finn ten Hove, Julia Kannegieter, Lars Ruijsch, Jesse Vermeulen.

VEENENDAAL: Frank van den Bos, Lotte van der Hart, Lisanne van Hasselt, Jasmijn Terlouw, Wilco Verhoef, Anne van der Wulp.

CSV

Praktijkonderwijs

KESTEREN: Arie van Dijk, Jo-Anne van Zetten

LEERSUM: Laura Jane Langelaar, Nina Suithoff

OCHTEN: Jorn Rensen

RHENEN: Muna Mahamed Abdullahi

SCHERPENZEEL: Tanja Berkhof, Chahrazad Bouyglafin,

VEENENDAAL: Abdulkadir Ali Mohamed, Jurgen Boers, Michiel van de Bovenkamp, Oruc Can Bektas, Angelo Castro Lopez, Noura Cheik M'hand, Sabah Gasim Nuur, Bart Geurtsen, Martijn Heijmen, Dean Jonkergouw, Aaron Knoop, Danny van Kooten, Baindu Koroma, Sjoerd van der Linden, Zaïd el Moussaoui, Jordy Nouris, Mariska van de Pest, Rodmar Plantijn, Suzanna Sirag, Ömer Ürun

Basisberoepsgericht Bouwtechniek

VEENENDAAL: Mohammed El Azzouzi, Joost van Brummelen, Bas Kampert.

Basisberoepsgericht Elektrotechniek

EDE: Wesley van Roekel.

KESTEREN: Rick van Renswou.

VEENENDAAL: Jimmy Beukhof, Indy Hermsen, Alen Idrizi, Tim van Lienden, Martin Limbeek.

Basisberoepsgericht Installatietechniek

VEENENDAAL: Adil El-Âllati.

Basisberoepsgericht Metaaltechniek

VEENENDAAL: Angelos Giltiridis, Javier Rojas Trakzel, Toby Velthuizen, Sem Verbeek.

Gemengde leerweg Bouwtechniek

VEENENDAAL: Robert-John Wobbes.

Gemengde leerweg Handel & Administratie

VEENENDAAL: Cheryl Coeleman, Anouk van Kroonenburg, Joyce Lema, Jessica Ly, Noa Ramdajal, Jorre Roggeband.

Gemengde leerweg Metalektro

KESTEREN: Cas van Neerbos.

VEENENDAAL: Sven de Klein.

Gemengde leerweg Voertuigentechniek

VEENENDAAL: Patrick Romijn.

Gemengde leerweg Zorg & Welzijn

VEENENDAAL: Evelien Bouman, Joeri Broers, Erika Diepeveen, Lars van Doorn, Amber van Hasselaar, Michelle Hazeleger, Anne-Fleur Kelderman, Aliana van der Laag, Félice Nagtegaal, Floortje Sel, Alinde Verburg.

Kaderberoepsgericht Bouwtechniek

EDE: Massimo Castiglione.

KESTEREN: Freek Swinkels.

VEENENDAAL: Martijn Meijer, Steven Opperman.

Kaderberoepsgericht Elektrotechniek

ECK EN WIEL: Stefan Schuur.

RHENEN: Menno Bovenschen.

VEENENDAAL: Steven Beneker, Lotfi Bengrad, Menno Florentinus, Robin Heuvelman, Jordin van

Ingen, Davey Schultz, Rick Smit, Yassine Teeninga.

Kaderberoepsgericht Handel & Administratie

KESTEREN: Lisanne Buijsers.

RENSWOUDE: Rik van Rijen.

VEENENDAAL: Soufyan El Abdouni, Dévina Balsingh, Nirvana Balsingh, Sarwesh Balsingh, Mounir Ben Ghemmart, Job van den Berg, Chaymaa Bouissaghouane, Ralph van de Bovenkamp, Duco van Capelleveen, Floris Diepeveen, Ulas Dinc, Ouassila Es-Salki, Yanay van Geerenstein, Romy Leppers, Ilhamé Makhoukh, Max Meijer, Amber van Rhenen, Lisa Schoeman, Ravi Serghini, Thom van Uden, Nihal Zamouri, Laurora van der Zijden.

Kaderberoepsgericht Installatietechniek

WIJK BIJ DUURSTEDE: Almar Jansen.

Kaderberoepsgericht Metaaltechniek

VEENENDAAL: Maurice Blom, Jorn van Capelle, Danique Valkenburg.

Kaderberoepsgericht Voertuigentechniek

EDE: Giuliano Castiglione.

RENSWOUDE: Henk van de Vendel.

VEENENDAAL: Amine Asnoussi, Kerem Bektas, Özgür Cilt, Casper van Ham, Quint van den Hazel.

ZETTEN: Jurian de Gelder.

Kaderberoepsgericht Zorg & Welzijn

EDERVEEN: Wilfred ter Haar.

KESTEREN: Anne Cornelisse, Lisa Tijssen.

RENSWOUDE: Leroy Diepeveen, Noa van Ravenhorst.

RHENEN: Quinty van Ginkel, Mika Hollander, Sahra Ibrahim Mohammed, Inssafe Mtalsi Boutaher.

VEENENDAAL: Dounia Abba, Amy van Beek, Zakaria Bekkali, Geliene van den Berg, Rhodé Blijleven, Sanne Bos, Manal Boukiaten, Noa van Boven, Lennard Budding, Noah Diepeveen, Vinh Dinh, Ramon Dunk, Remy van Elst, Richelle van Enk, Benjamin Enti, Oussama Essalki, Maayke van Geffen, Dicky van Ginkel, Soraya Harnafi, Chaima Ihazzou, Thamara Imminkhuizen, Ikrame Madien, Kim van Manen, Selina van der Meij, Judith van Nieuwamerongen, Anika Rou, Hajar Sabbar, Michael Schoeman, Sam van Schuppen, Dian van de Steeg, Jesse Ursinus, Caroline Vink, Elvera Vink, Manon Vonk, Nienke Zeegers, Angelique van Zetten.

Theoretische leerweg TL

EDE: Thijs van de Weerthof.

OVERBERG: Melissa van den Berg.

VEENENDAAL: Mart van de Bilt, Bart Heikamp, David Lodder, Wouter Maring, Chaline Piek, Leon Terwisscha van Scheltinga, Sven de Wildt.

VMBO BBG Vakmanschapsroute Handel&Administratie

VEENENDAAL: Shaneese Beye, Joost Blad, Mariëlle van den Elskamp, Pim van Ginkel, Mathyn van Herk, Ismaël Lobles, Youssef El Rhoul, Hussein Sharif, Tim Slotboom, Wesley Verruijt, Nick Vinclair.

Vmbo BBG Vakmanschapsroute Techniek

VEENENDAAL: Aymen Asnoussi, Jeroen van Burken, Nassim El Harchaoui, Rowan Heikamp, Stan de Kruiff, Jordin van de Lustgraaf, Rida El Ouadi, Just Stegmeijer, Jarmo Weelink, Youri v.d. Weerd.

Vmbo BBG Vakmanschapsroute Zorg & Welzijn

ECK EN WIEL: Guido van Dijk.

EDERVEEN: Roos Vette.

ELST UT: Melissa van Engelenburg, Demi van Ravenswaaij, Lianne van Remmerden.

VEENENDAAL: Zahra Abdelkhalek, Khadija Abdulkadir, Osman Aboker, Imane Agarroud, Lysanne Albricht, Birgit Alders, Ismahane Attaf, Islem Azkaki, Nawal Bekkali, Nora Ben Ahmed, Danitsja Bloemendal, Jasper van den Brink, Larissa Bronsgeest, Mark van Dam, Juanita van Delft, Emre Demirkol, Saskia van Dijk, Romy van Donselaar, Marjolein Drost, Shiniva Faria, Larissa Gemmink, Nellina Geven, Esther van Ginkel, Evelien de Gooijer, Floor van Hal, Lizza van 't Hoog, Romy Huibers, Rianne van Kesteren, Jurge van Kooten, Barend Koppelaar, Romy Lam, Laura van Ledden, Marc van de Lustgraaf, Rizlan Madien, Imane El Marini, Imane Mokhtari, Natalya Motshagen, Sanne Niekerk, Issam Ou-Aissa, Lisa Roelofs, Maziel Del Rosario, Nawal Sabbar, Ihsane Tallih, Michella van Veldhoven, Roy Versluijs, Manon Vlastuin, Amel Waeis, Casper van Wamel.

REMBRANDT COLLEGE

VMBO-TL

AMERONGEN: Tibor Fürst, Sterre van Ginkel, Dayenne Jager

ELST: Patrick van der Gugten, Mike Hagen, Dahley Rijkse, Kim van Verseveld

INGEN: Sanne Koerts, Sanne Königs, Mats Wagenvoort

KESTEREN: Sanne Huijskes, Jeroen van Wijnen

LEERSUM: Gerben van den Broek, Daniël Putman

LIENDEN: Anne Dam, Tim Zwitser

OCHTEN: Fleur van Kampen, Anouk van Zetten

OMMEREN: Rolf Jacobs

RENSWOUDE: Maaike Koolaard

RHENEN: Maurits Arissen, Kadir Bayma, Matthijs van Bochove, Mike van Dijk, Azad Elibol, Lenna de Groot, Abel Janssen, Laura Lex, Niek van Linge, Lisa Maas, Carlo Nardo, Calvin van Ommeren, Kuno Römers, Britt Schuurman, Elise Staal, Bas de Vries,

RIJSWIJK: Pien Bruins Slot

SCHERPENZEEL: Joëlle van Baaren, Kelsey Beijert, Darian van Bruchem, Richard van de Burgt, Anita van de Glind, Mara Inkenhaag, Emie Lieman, Stan Rebergen, Mike de Wit

VEENENDAAL: Lina Aanouk, Amine Abba, Marinda van Aken, Rhodé van Appeldoorn, Jasper Bakker, Bas van der Beek, Damiän van Berkel, Maroua Bourhaiel, Emma Broekhuis, Wisse Broers, Hakki Çakir, Daniel Carrero Gallardo, Jesper van de Craats, Isa Diepeveen, Patrick van Dijk, Lars Drost, Lisa van Dun, Meryem El Haddad, Helen van Hattem, Alyssa Heikamp, Samantha Hofs, Valérie Holstege, Mart van den Hout, Nikki van Ingen, Fenni Kalka, Daphne Kluitmans, Esmee Kok, Mounia El Ktibi, Annachiara Lagana, Megan Lefers, Max Mahl, Imke van der Meijden, Samuël Mellema, Saloua Mouhdad, Romy Muller, Niels Nauta, Charlotte Nieuwenhuize, Marnix Oude Booijink, Sophie Pauws, Mark Ploeg, Anoushka van de Pol, Ishi van de Pol, Kamal van de Pol, Brent van Ruler, Tarik Saidi, Puck Schipper, Ruben Schreuder, Sakariya Sheekh-Ahmed, Hamza Snoussi, Valerie van Stempvoort, Mike van Veldhuizen, Kim Vermeulen, Floor van Viegen, Kim de Vries

WOUDENBERG: Stephanie Hauber

Havo

AMERONGEN: Luc van der Geest, Judith Oosterwijk

ASSEN: Bram van Dijk

ECK EN WIEL: Tahar Meijs

ELST: Nina Bolt, Femke Wessels

INGEN: Nadeche van Baaren

KESTEREN: Eva de Vries

LEERSUM: Simon van Berlo

LIENDEN: Priscilla Erven, Tessa van den Hatert, Jesse van Moorsel, Daphne van Vendelo

MAARN: Wessel van Gemst, Jelle Jansen

OCHTEN: Bastiaan Verhoeckx

OVERBERG: Eduard Cox, Ralf Oosten

RENSWOUDE: Marco Haalboom, Devi van Kommer, Jacintha van Omme

RHENEN: Julia Aartse, Mira Baboeram, Charlotte van den Broek, Ymke Dekker, Carmen Hazeu, Senna Hiensch, Dennis Kalter, Elise van Kan, Anouar Laïli, Isa Mast, Lars Nieboer, Dian Oosterhuis, Isa van Schie, Loïs Schoemaker, Floris-Jan Staal, Job Verberne, Dorien Vleeming

SCHERPENZEEL: Annabel Datema, Frank Geurken, Raf van der Harst, Famke Osnabrugge, Juliette Snaauw, Tim Tetterode Ravestein, Laurens Witte, Denise van de Wolfshaar

VEENENDAAL: Sjoerd Benders, Max Berntsen, Briony van Binsbergen, Tamara Brinkman, Lorenzo ter Burg, Oasis Canrinus, Manon Coenraad, Tamara Coenraad, Sophie van Doorn, Luke Drost, Hanna van Drumpt, Daphne Dumas, Edin Efendic, Ramon Fanoij, Rowan Golverdingen, Faridoun Hammat, Daniëlle Hannink, Niels Hendriks, Nikki Heij, Maud Hovestadt, Ilse Hubers, Job Jacobs, Inge van de Kaa, Nina Keppel, Gavin Lefers, Roos Lindemulder, Sjoerd von der Linden, Tim Lodder, Demi van Maanen, Ismail Muridi, Ruben Nap, Alec Nieboer, Rebecca van Ravenswaaij, Patty Rosendaal, Esmay de Schipper, Ruben Schoeman, Rogier Schoonhoven, Steven Steenbrink, Juliëtte Voogsgerd, Maud van Voskuijlen, Marit van de Weerd

Vwo

AMERONGEN: Floor van Donkelaar

ELST: Maureen Molkenboer

INGEN: Merel Groels

LEERSUM: Sofie Grande y Rodriguez

LIENDEN: Charlotte Réparon

MAARN: Chaja Klein

PLASMOLEN: Lex Verbrugh

RENSWOUDE: Laura Eijkelkamp, Stijn Helsloot

RHENEN: Kirsten Bos, Beer van Duuren, Kim Go, Jan-Willem Langenbach

SCHERPENZEEL: Henriette Vos

VEENENDAAL: Janneke As, Inge Bakker, Jörgen Bakker, Niels van Beek, Joost van Dijk, Yvonne Drost, Sigrid van Holland, Sam Hols, Jelmer Lennartz, Gabriella Lichtneker, Joyce de Louw, Manon Maarseveen, Robin Mooren, Lesley van de Pavert, Mark Pothoff, Marlou van Santen, Eline Segers, Thom Troost, Storm van der Voort, Britt van Voskuijlen, Daan van der Weele, Juliëtte Wester

ICHTHUS COLLEGE

Atheneum

BENNEKOM: Anne Oevermans; Els de Haan; Laura van den Brink; Lukas van den Brink.

EDE: Janneke Kiefte; Rosa Haverlach; Anne-Jan van der Steen; Jurjan Havelaar; Koen Annot; Mirjam van Hemmen; Niels Verdonk; Sophie van Zijverden; Timo Meijerink.

HOUTEN; Gerlise van der Steeg; Gert Kardol.

KESTEREN: Lisanne Teunissen.

LUNTEREN: Bastiaan Spee; Hans van Malsen.

OCHTEN: Henri Mauritz; Richard Boer; Rutger Mauritz.

OPHEUSDEN: Loïs van Dijk.

OVERBERG: Bart Uittenbogaard; Diederik Bouter.

RANDWIJK: Joanne Aalberts.

RENSWOUDE: Elja Verkerk.

RHENEN: Jochem van Schuppen; Marinda Zuidweg.

SCHERPENZEEL GLD: Marije van der Poel.

VEENENDAAL: Anna Dankers; Annelies van Bennekom; Anne Ruth Berkhof; Arco de Baat; Bart Schreuders; Bas van Manen; Bobby Hazeleger; Channah Gaasbeek; David Quakkelaar; Frank van de Bovenkamp; Ilse van den Bos; Ilse van Ekris; Irene de Graaf; Janneke Admiraal; Lars Olde; Lennard Terlouw; Liesanne Baak; Maaike Nieuwenhuizen; Matthias van Sligtenhorst; Pieterjan Harbers; Reinier van Baaren; Rozemarijn Roodbeen; Simon de Leede; Willemijn Nap.

WAGENINGEN: Jelger Bijma.

WOUDENBERG: Daan Verboom; Luuk Blok; Tabitha van Krimpen.

Gymnasium

ARNHEM: Hanna van Leeuwen.

HOUTEN: Hannah Bout; Jan Henric van Vliet; Lydia Meeuse.

RHENEN: Ellen Vos.

SCHERPENZEEL GLD: Lisette Roffel.

VEENENDAAL: Arie Torn Broers; Caroline Janssen; Estelle de Koning; Leon Huynh; Marc de Fluiter; Marinde Meulenbroek; Mariska van Dam.

Havo

AMERONGEN: Mirjam Overeem.

AMERSFOORT: Rebecca Boogaard.

BENNEKOM: Anja de Haan; Gertjan Lagarde; Jeanine Moesker; Marit van Uffelen; Mark Vellinga; Marlies Fluit; Mirte Brunekreeft; Robert Jan van Steenbergen.

DODEWAARD: Dennis Hendriksen; Hanneke Reincke.

DRIEBERGEN-RIJSENBURG: Anja Habermehl.

EDE: Maarten Laban; Nicky Groeneveld; Susan Bondt; Auke Termorshuizen; Gerjon van Dam; Jos Elbertsen; Lieneke Overeem; Matthias Hazeleger; Mirja Smit; Mirthe Termorshuizen; Willemijn Laban.

EDERVEEN: Hanna van Bragt; Henrieke Tollenaar; Janine Groters; Joanne van Roekel; Lisanne van Beek; Maria van Heerdt; Maritt van Laar; Marlou Fluit; Thirza van Erk.

ELST UTRECHT: Annerieke van Laar; Eline van den Oosterkamp; Gerrit Boogaard; Karin Bos; Rick Drost.

HEMMEN: Simeon Rienstra.

KESTEREN: Eline Hendrikse; Emily Dekker; Lisanne de Gast; Rutger van Leerdam; Willem-Jan den Heijer.

LANGBROEK: Nadine de Bie.

LEERSUM: Renate de Boorder.

LIENDEN: Bertran de Kock; Erik Elings; Roderick Stigter; Rutger Zeissink.

LUNTEREN: Anneleen van der Lingen; Bernard van de Weerd; Corrie Groeneveld; Joanne Versteeg; Jojet Roelofsen; Laura Mostert; Lisa Zandsteeg; Marieke Lagerwey; Rianne van Breeschoten; Romy Gerritsen; Simone Hulsman.

MAARSBERGEN: Bart de Jong.

OCHTEN: Lisa van Doorn.

ODIJK: Sander Verweij.

OPHEUSDEN: Maaike Winkel.

OVERBERG: Bart Schimmel; Bernard Boele; Iris Hardeman; Johan de Leeuw; Lennart Huibers; Puck Bouter.

RENSWOUDE: Annick Mooij; Deborah Baelde; Simone Geijtenbeek.

RHENEN: Allianne van Os; Gerlinda van Laar; Gideon van Heugten; Nico van den Brink; Thera Mulder.

SCHERPENZEEL: Anneke van de Maat; Aline van Dijk; Jorike van Doorn; Sophie van de Weerd; Thomas Keurhorst.

VEENENDAAL:. Aline Verzijl; Annelie van Ginkel; Annemarie Hutten; Annemijn van Garderen; Arco Lier; Arnd Zegers; Art Sterkenburg; Ben van Hunnik; Björn Speelman; Bram van Manen; Christel Groen; Coralie Nab; Daan van Geerenstein; Dave Beukhof; Dion Breunissen; Dirk de Viet; Eline ter Beek; Emma Diepeveen; Femke Bijen; Femke Brunekreeft; Femke Dijkhuizen; Freek Snijders; Gerliene Noorman; Gersom van der Velden; Hanna van Kruistum; Hans Janse; Hermien Valkenburg; Ilse Hutten; Iris van de Munt; Ivan de Wolf; Ja‰lle van de Haar; Jakobien Huizinga; Jeroen Bastenhof; Jesse Blankestijn; Job Meijer; Joost Boot; Joost Pieket Weeserik; Jorinda Brokelman; Josanne Verbeek; Julia Rijke; Kees de Gooijer; Laura Reede; Laurens Boot; Layla Snoussi; Lisa Brands; Lisa Lagerweij; Loraine Nijhuis; Maarten van Roekel; Marijn Jansen; Marjanne de Marie; Mark de Korte; Mathijs Verweij; Mirjam Blankestijn; Nadine Kok; Noah Ploeg; Rijk Harmen van de Bovekamp; Rik van Braak; Rik van de Steeg; Roald Willemsen; Rob Renger; Roos-Marije van Hardeveld; Roos van Gestel; Rosemarijn Cozijnsen; Samantha Davelaar; Sander Koevoet; Sarah van Ruller; Shanna van Santen; Sophie van Nieuw Amerongen; Stefan van der Maas; Stephan van Setten; Thera Gaasbeek; Thomas Brandhorst; Timon Schumacher; Timon Stuivenberg; Tim Wittenrood; Wouter Noordhof.

WAGENINGEN: Joshua Bac; Violaure van Prooijen.

WOUDENBERG: Elke van Middendorp; Emma Treep; Marco Kruijsbergen; Michelle van Vliet; Renske Moesbergen; Robert van de Lagemaat; Robin van Keulen.

ZEIST: Gerline van Eck.

ZETTEN: Bas Visser.

VMBO Theoretische leerweg

AMERONGEN: Wouter de Kruif.

BENNEKOM: Anton van Doleweerd; Jelle Vellinga; Jesse Mulder; Julian de Man; Rens Teeuw.

DE KLOMP: Marianne Hardeman.

EDE: Jacco Ottink; Annelisa Hekking; Arwin van Eeken; Gerben Mateman; Jacolien Frentz; Jehanne van de Stolpe; Joost Branderhorst; Lianne Huizing; Matthias ten Ham; Roedolf Kiers; Thera Roskam; Thijs van Silfhout.

ELST UTRECHT: Marco Bos.

HOUTEN: Antonie Thijsen.

INGEN: Amely van Leijen.

LANGBROEK: Mariléne van de Hoef.

LIENDEN: Annelien Arissen; Floris van der Wekken; Janinka de Krieger; Laura de Leeuw; Mark van den Broek.

LUNTEREN: Aalt van Maanen; Arne van Malsen; Eveline van der Lingen; Evert-jan Mostert; Ilse Schuurman; Marc Hardeman.

OCHTEN: Esther Mauritz; Harm van den Berg.

OPHEUSDEN; Geurdie Arends; Rosalie van de Scheur;

OVERBERG: Daniëlle Vermeer; John Verkuijl; Patricia van Cooten.

RENSWOUDE: Edith Zandvliet; Emma Struijk; Mark van Ginkel.

RHENEN: Anco Roza; Johanna de Bree; Jonathan van Doorn; Lisa Polman; Pieter Seekles.

SCHERPENZEEL GLD: Aris Baars; Arjan van Dijk.

VEENENDAAL: Alex Schipper; Anouk Wien; Benjamin Voorwinden; Brenda van de Bovekamp; Carlijn van 't Hol; Chhabi van Wijk; Christa Roseboom; Daphne Demoet; Diederick Kwetters; Dita Oolbekkink; Emma Nieuwenhuis; Fleur Oldenboom; Fleur van Hunnik; Gerdy de Jongh; Gideon Willemsen; Henriette Oudshoorn; Jari Jansen; Jeftha Hammink; Jeroen van de Vliert; Joanne Rustenhoven; Joanne van Ree; Jolijn van de Maat; Jorik Verhoek; Jorren de Wolf; Juriën Sanders; Lars van Leeuwen; Lianne van Brummelen; Maaike Rustenhoven; Marije van Geerenstein; Mathieu Bouw; Matthijs Post; Merein van de Lustgraaf; Moniek Vermeulen; Monique Brouwer; Niels van Laar; Noa Vink; Reinier Bovenschen; Rens Schalk; Rieneke Janssen; Rosalie Methorst; Rudy Verwoert; Rutger Keijzer; Sander van der Linden; Simon Kromdijk; Suzanne van Leeuwen; Tessa de Bruin; Tessa Simons; Timon Somsen; Tom de Graaf; Tom van Schoonhoven; Wineke Aalberts; Yanoa Lieuwen.

WAGENINGEN: Paula Westeneng.

WOUDENBERG: Anne Marije Zandee; Bas van Jaarsveld; Hilde Legemaat; Jurgen Blokhuis; Tim de Man.

ZETTEN: Chiel Derksen; Madelief Bikker; Mark Simonse; Stijn de Kat.

PANTARIJN RHENEN

Nog niet binnen

MARNIX COLLEGE EDE

Gymnasium

VEENENDAAL: Mariska Taselaar

Atheneum

VEENENDAAL: Tarique Alam, Robbert Hoogeveen, Dieuwke Jagersma

PALLAS ATHENE COLLEGE EDE

Vmbo-TL

RHENEN: Fabien Ruijterkamp

Vwo

VEENENDAAL: Chinouk Broekman

HET STREEK EDE

Locatie Zandlaan:

Vmbo,Basisberoepsgerichte Leerweg

Dienstverlening & Commercie

OVERBERG: Dimitri van Raaij.

VEENENDAAL: Ricardo Botbijl; Jarno Eshuis; Kelvin Hendriksen; Dave Kamperman; Omaïma Zougarh.

Sector Techniek

VEENENDAAL: Jonathan Nobel.

Kaderberoepsgerichte Leerweg, Dienstverlening & Commercie

VEENENDAAL: Jeffrey van den Broek; Gioneldi Jerez; Joost Kwakernaak; Juliën van Silfhout.

Mavo, Sector Economie

VEENENDAAL: Pieter van den Broek; Wilbert van Emmerik; Misha Gerritsen; Timo Leppers.

Locatie Bovenbuurtweg

Havo

VEENENDAAL: Tom Westeneng.

Sector Zorg en Welzijn

VEENENDAAL: Gianni de Haan.

GROENHORST COLLEGE EDE

Basisberoepsgerichte leerweg

VEENENDAAL: Jolin Baaij, Anissa Bakaji, Frank Wagtho.

Kaderberoepsgerichte leerweg

OVERBERG: Jerom Brinck.

VEENENDAAL: Marion van Dijk, Drew Hessels, Issabel Lokerse.

Theoretische leerweg

RHENEN: Emma van Hunen.

VEENENDAAL: Renze Elbertsen, Shana van Lokven.

JACOBUS FRUYTIER

APELDOORN

Havo

VEENENDAAL: Carinda Vos;

Vmbo kaderberoeps

VEENENDAAL: Hanno Vermeulen;

Vmbo basisberoeps

VEENENDAAL: Wim van Eldik;

DE MEERWAARDE BARNEVELD

PrO Entree

DE KLOMP: Jan Simonsz

Verras uw geslaagde met een advertentie in deze krant, kijk hier hoe.